Fórum

Aktuální diskuze (2020 a novější)

-----------------------------------------
nosmo 17. 4. 2019 21:24
Na noční můry se každý rok těším už od nového roku a netrpělivě vyčkávám na první informace. Loni jsem nemohl a tak jsem si to letos chtěl trochu ohlídat, ale nakonec jsem se přihlašoval až jako náhradník.. Už po prvním shlédnutí mapy a přečtení dohledávek mi bylo jasné, že letošní můry budou opět pěkně vypečené.. a teda vypečené byly.. nebudu zabíhat do detailů lezení v korunách smrků, kteréhožto jsme si všichni užili určitě dosyta.. ani nebudu zmiňovat nadherných 45minut na r-ku s ostatními bludičkami a společenské foto poté, co jsme zjistili, že tam jako fakt nic není.. pak už to všechno krásně plynulo, naladil jsem se na můří vlnu a najednou člověk zapomněl na lehký mrazík a naopak si užíval romantiky jemného sněžení v ohradě se stádem krav, brodění teplé, kterážto by se měla spíše jmenovat studená.. na občerstovačku jsem se probloudil lesem, točené pivečko zajedl chlebem se škvarkovou pomazánkou, makovou a kokosovou buchtou a nakonec došlo i na kousek buřta, pozdravil usínající děti a běžel zase dále.. když jsem narazil na bezradného Hynka u vodopádu a během pár minut pobíhání našel kontrolu, tak už mi bylo jasné, že takovýhle esa nepotkává člověk někde na konci pelotonu a že by to mohlo být i pěkné umístění, i když teda jsem měl letos víc štěstí než rozumu.. škoda, že jsem nemohl zůstat na vyhlášení a výslednou rozborku postupů, medaili za třetí místo si budu muset holt vyběhnout zase někdy jindy, ale velká rodiná sešlost dostala letos přednost.. nahrál jsem aspoň svůj postup..
noční můry se ukázaly opět jako parádní akce, moc díky všem
nosmo
-----------------------------------------
Mirka 17. 4. 2019 19:52
Byla jsem poprvé.
A byl to bezpochyby zatím nejtěžší počin v životě, jsou to tři dny a ještě sebou v noci trhnu, jak ve snu lezu po stromě nebo šlapu do proklatě ledové vody.
Hned první azimut neseděl, ale aspoň tu byl křížek v mapě. Málem jsem proběhla kolem stromečku s tím, že tady asi někdo kempuje, běžím dál.. Až když stejným směrem dobíhalo víc světýlek, jsem se odvážila blíž. S úžasem jsem zírala na vánoční stromeček a snažila se dobře zaslechnout, cože jako hrom to na té louce je. “Co tu ještě čumíš” jsem slyšela třikrát, než jsem porozuměla, že řeč je o šachtě. Ta na louce byla, to šlo rychle. Tajenku jsem nemohla najít, běhala jsem tam a zpátky kolem soutoku a pořád nic. Opět mi nedocvaklo, že na kontrole nic být nemusí a že ty reflexní tečky tu nenechali lesáci, ale že patří do hry. Pak už to šlo dobře – několik stromů, promáčená louka, srnčí očička v lese..Až cestou na m jsem se já prvnička nechala zlákat zkušenými můráky, že oni jdou na r, že údajně to i bez popisu dohledávky někdo našel a že ve třech se nám bude lépe hledat...dál už asi tušíte. Ani nevím, kolik na ten nesmysl padlo času. V noci to tak letí… Další kontroly se moc nevylepšily – popisy dohledávky pouze přibližné buď ve směru nebo vzdálenosti. Vám to už na desátém ročníku přijde v pořádku, ale já na to kulila oči a nevěřila, že mi nejde nic najít. 1500 m nejsou 2 km a V opravdu není JV! A čtyři papírky v řadě za sebou, než se konečně ukázal žeton, byly naprosto frustrující. Můří bod mě už totálně odzbrojil – byla jsem ochotna uvěřit, že něco takového fakt existuje. Byla to nezapomenutelná noc (a den), rozhodně ale stojí za repete. Příští rok tedy zas budu číhat před kompjůtrem na desátou, až se spustí přihlášky.
Fíšo, Kepiči, moc moc děkuji – zážitek rozhodně silný, až doteď jsem si myslela, že to s mapou umím ale člověk se stále učí. Děláte to dobře!!! Mirka
-----------------------------------------
Kepič 16. 4. 2019 15:44
V připraveném podrobném popisu trati si můžete zrekapitulovat co vše jsme pro vás v jubilejním X-tém ročníku připravili.

- začali jsme nadílkou pod stromečekem
- zaměstnali vás tajenkou
- promíchali jsme pořadí různým postupem v okolí přehrady
- položili do cesty obrovské X
- nechali vás vyzkoušet jak teplá je Teplá
- připravili vám výlov kapříka
- dopřáli vám příjemné pohoštění s ohřátím u ohně
- provedli vás přes hřbitov klikatou cestou až k vodopádu
- vánoční náladu přeladili na velikonoční
- zamotali jsme vám buzoly na Homolce
- vytunili pro vás turistický rozcestník a vrcholovou knihu
- zavedli vás na krásnou vyhlídku nad Bečovem
- provedli vás zámeckou zahradou, některé v neděli i na prohlídku

Vše je podrobně popsáno zde: Minulé trasy -> 2019

Odpověď - Kepič (17. 4. 2019 10:32)

Několik z vás vzneslo v cíli připomínku, že malované obrázky z popisů neodpovídají realitě. Sám jsem o týden dřív ve tmě při testování trati našel skalku (č.3b) zašmátral a nic nenašel. Malovaný obrázek úplně neodpovídal a tak jsem odběhl hledat jinam.
Za 30 minut jsem se vrátil azimutem. Postavil se o 3 metry vlevo oproti původnímu místu. Najednou Obrázek odpovídal 100% realitě. Sáhl jsem o půl metru vedle, než před půl hodinou a ulovil nápovědu.
V popisu trati si můžete prohlédnout obrázky společně s fotografiemi, podle kterých byli vytvořeny. Dáte mi za pravdu, v rámci našich možností (nejsme malíři!) odpovídají realitě. Problémem je místo, z kterého posuzujete podobnost. Tedy zařazuji další MŮŘÍ PRAVIDLO:
6) Pokud je obrázek dohledávky pouze vzdáleně podobný zkus poodejít dál, doprava či doleva a posoudit podobnost z více míst.
-----------------------------------------
Jarda Zagner 15. 4. 2019 14:27
Ahoj,
Musím také poděkovat stavitelům trati za silný zážitek, spousta hlavolamů, které nebyly úplně lehké, ale když jsem je vylouskal i já, tak ani přehnaně obtížné.
Po taškařici s Podhorním vrchem jsem se vzpamatoval na stromě v 5:02 u Služetína, když mi to poprvé cinklo.
Za světla jsem si pak umyl nohy při brodění v Teplé - ač jméno říčky neodpovídlo realitě.
Ovšem pak ta radost na občerstvovací stanici, kde jsem se poprve dozvěděl, že bod r byl vtípek a že stále mám šanci získat všechny žetony!
A k tomu buřt a pivko /zde poděkování a smekám pomocníkům a pomocnicím za to noční čekání v zimě/ .. to jsem hned radostně vypálil, abych minul židovský hřbitov, úplně ztratil orientaci uprostřed pastvin a musel dojít až do Rankovic - abych se přesvědčil, že jsou to opravdu Rankovice.
Pak už to šlo dobře až na Šibeniční vrch. Tam když jsem zjistil, že musím na protější kopec se stožárem, tak jsem myslel, že mě vomejou. Ale kopec se stožárem nakonec nebyl tak vysoký, jak vypadal od šibenice.
Takže nakonec mě od plného počtu žetonů oddělila zavřená mříž zámku, kam jsem dolezl v 18:05 ... no jo, zlenivěl jsem za zimu, příště musím přidat do kroku.
J
-----------------------------------------
Hynek co Seskočil z rudé skály 14. 4. 2019 20:37

Jen hrstka vyvolených ví, proč v neděli ráno zní naším bytem variace na vánoční koledu "Štědrý večer nastal". Jsou to právě ti, co týden před velikonocemi v pátek v půl desáté v noci v lese na břehu rybníka svorně klečeli u rozsvíceného stromečku, cumlali bonbóny a poslouchali adventní melodii, která je poslala na ypsilón do meliorační skruže. Na nočních můrách je krásné to (mimo jiné) , že se místy jedná o velmi společenskou akci. Asi nejhezčí družbou letošního ročníku byl půlnoční jarmark na Podhorním vrchu (bod r) (https://jasondrson.rajce.idnes.cz/Ruzne/#Mury_2019_Podhorni_vrch.jpg), kterého se zúčastnilo nepočítaně můr (včetně mě). Ty se v bláhové naději domnívali, že i když nemají popis, podaří se jim nějakým zázrakem najít zašitou kontrolu. Ovšem nepochopily, že tento bod je čistě mucholapkou, teda vlastně můrolapkou. Pokud totiž nedržíte v ruce popis daného bodu, nelezte tam, neb tam jistě nic nebude. Teď už to vím i já včetně stáda vyděšeného skotu, kolem kterého jsem u Služetína třikrát přebíhal tam i sem, a protáhnul si tak trasu o pěkných 6 kiláčků.
Na nočních můrách je dále hezké to, že vám pěkně nastaví zrcadlo či vás učí zvládat emoce. V životě si za většinu průserů stejně mužete sami a podobně tak na můrách je jouda ten, kdo si pořádně nepřečte popisy (nebo je dokonce ani nemá ). Podívejte se kupříkladu na můj GPS log u písmene č2, jak se půl hodiny snažím od rychle nalezené kontroly najít bod č3 v azimutu 281 (100m), než si vzpomenu na hodnotnou Kepičo-Mullerovu pomůcku: "Nemůžeš najít kontrolu, přečti si ještě jednou popis. Nepomáhá? Přečti si ho ještě 3x, znova a pomaleji!". Ano, v zatmění mysli a při ranním rozednění jsem přehlédl, že azimut není od skalky na které byla č2, ale od vrchu Skalka asi kilák východně.
Dalším mnou nepochopeným popisem byl bod N u kterého jsem pobral jen konec rýmu odkazujícího na statný smrk ztepilý. Tři čtvrtě hodiny tam prohrabávám kořeny kdejakého smrku i smrčku, aby skupinka doběhnuvších hrábla pod převislou skálu a vytáhla žetonek.
Když vás můry naučí, že s vlastními omyly je nutno se smířit, naučí vás být i tolerantní k nedokonalostem stavitelů (a přeneseně i ostatních).
Drobné detaily, jako že kontrola není dle popisu 1km, ale 750m a v krabičce naleznete popisy na dvě různé kontroly, vykompenzujete schopností vcítit se do role organizátora a napojit se na jeho způsob uvažování.
Pokud u někoho snad zůstane nějaké reziduum emocí, je záhy nad ránem u ohně dokonale rozpuštěno na parádní občerstvovačce v domácí točeném pivku, slivovici či chlebíku se škvarkama.
Díky všem, co se podíleli na pořádání Nočních Můr v čele s Kepičem a Fíšou. Díky všem, kdo si umí nastavit zrcadlo a pak se tomu zasmát.

Odpověď - Wanda (15. 4. 2019 08:50)

Krásně jsi to napsal, Náčelníku. My všichni, kteří jsme zkoumali krásy Podhorského vrchu, to můžeme podepsat. Snad jen přidám přání, aby se tam za rok podívali i ostatní Kepiči a Fíšo, díky moc, bylo to zase intenzivní!!!
-----------------------------------------
Fíša 11. 4. 2019 13:39
Přehlédl - viz.Pravidla, odstavec Doprava

Jinak všem, co jsou lační po informacích - dnes večer půjde (zřejmě) poslední mailová novinka před startem..
-----------------------------------------
Karel24 11. 4. 2019 13:36
Zdar, je plánován nějaký odvoz/přesun z cíle na start? Pokud ano, jaké jsou časy odjezdů? Pokud jsem to v instrukcích přehlédl, tak mi stejně prosím odpovězte ; ) ď, kb
-----------------------------------------
Peky 10. 4. 2019 09:45
Ahoj,
nabízím zajemci svojií rezervovanou postel na trojlůžáku.
Vyspinkám se doma.
-----------------------------------------
Fíša 9. 4. 2019 23:57

Ano, samozřejmě jsem se uklepl a části z vás poslal novinku s obrácenými celkovými počty pro chodce / běžce. Na stránce novinek na webu už je opraveno.
-----------------------------------------
Kepič 9. 4. 2019 12:27
V cílové hospodě pravidelně čistí trubky a točí údajně lahodný Chodovar. Aby jste se opravdu mohli těšit do cíle objednal jsem dva sudy PRAZDROJE. Bude za 35,- **02
**01uznání a pochvalné texty za tento počin můžete připojit níže **18
-----------------------------------------
Veronika 4. 4. 2019 19:38
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo vyráží z Prahy v pátek odpoledne po 15 hodině a měl by 2 volná místa? Samozřejmě přispějeme na benzín. Díky, Verča
tel. 703 527 142
-----------------------------------------
nosmo 10. 3. 2019 22:42
noční můry prakticky za měsíc a tady ještě žádné info **08 kdy se dozvíme něco více? rád bych se letos opět účastnil (už asi tak počtvrté), tak abych věděl, s čím počítat.. díky..

Odpověď - Fíša (10. 3. 2019 22:45)

No trefil ses, od večeře se na to chystám. Kdyby nevypadla elektřina, už jsem ten mailing odeslal, takhle to bude teprve za chvíli **02
-----------------------------------------
Fišerák 5. 11. 2018 11:25
Toinárek už něco ví nebo věští**20**20
https://bloudeni.krk-litvinov.cz/2019/cs/

Odpověď - Fíša (5. 11. 2018 11:32)

Ano ví. Má to dobře. Už se stalo dobrým zvykem, že sestavujeme kalendář spolu **04
Ještě mu tam chybí Skrýše 16.3., ale ty ještě nejsou jisté.
-----------------------------------------
Kepič 11. 4. 2018 16:01
Přiznám se, až dnes jsem přestal kulhat. Možná se už zítra zase vejdu do bot. Hurá

Krásně popsané od Slávka a Hynka, k tomu není co dodat.

Mám nápad. Sepíšeme můří pravidla. Každý bude vědět, kde přesně udělal chybu.

1) Zákon stáda
Pokud přicházíš na louku, kde již poletuje dvacet můřích světýlek, zastav se, popřemýšlej a jdi jinam. Tam co všichni svítí to není !
(letos jsem 30 minut nechal v lomečku, a to zákon stáda znám )

2) Hynkova finta
Kontroluj si můří značku na všech nápovědách, nevstupuj do další hry. Za jednu noc se dvě hry nedají dohrát ...
(Forrest Gump v údolí Střely)

3) Müllerova poučka
... ještě jednou si pomalu přečti nápovědu a prohlédni pozorně obrázek, nepomohlo ? opakuj postup 3 ještě pomaleji ...
(letos jsem u pana Müllera proběhl sklepem bez zastavení, ale na devítce jsem nechal 30 minut ...)

tak koho napadá další pravidlo ? **18

Odpověď - Fíša (11. 4. 2018 19:58)

5) Objekty na historické mapě v terénu většinou už nejsou. Nedrž se urputně vyhlídnutého objektu, pokud něco nesedí, dost možná je to dnes jinak **02
-----------------------------------------
Slávek 11. 4. 2018 10:32
Fíšo ještě jednou díky za super vydařenou akci!
Počasí bylo sice nesvahylské, ale zato možnost navigace podle hvězd s vypnutou čelovkou byl parádní zážitek (ne) přízeň počasí kompenzovala...
No a závěr s průchodem zdí v areálu kláštera a kontrolou ve sklepení, to byla prostě třešinka na dortu!
Vůbec nedbej na ty kecy v cíli, že něco mohlo být líp zakresleno nebo že sklípek nebyl tam, kde měl být - to jsou jen řeči z únavy. Všichni jsme podmínky měli stejný, tak co.
Naopak, myslím že teď s odstupem všichni vidí, jak to bylo skvěle naplánovaný, kolik času jsi tomu musel dát (Tvoje žena mi potvrzovala, že už se těší na období "po můrách", protože "před můrama" tě viděli jen na to jídlo :-D).
Škoda tý 8b kontroly, s ní by tam nebylo tolik toho "debilního" asfaltu na závěr...
P.S. Zeměkoulane, to jsi teda pěkná ostuda, že ses nerozloučil, on totiž Svahylák bude za víc než půl roku, takže pěknej průser :-P :-D
-----------------------------------------
Seskočil z rudé skály a vyrazi 9. 4. 2018 21:46

Bolí vás po Můrách nohy? Tak to je dobře, protože jen únava a krásné cinkající žetonky v kapse vám budou slastně připomínat pocit z dobře vykonané noci. Platí čím déle, tím lépe. A kdo za to může? Za všechny účastníky bych si dovolil od letoška oslovovat Fíšu prezidentem a každé organizátory ministry nově se krystalizujíciho národa dvounohého nočního hmyzu. Díky nim by již téměř 10 let nebylo jaro jarem a ze skvělého nápadu by se nestala neochvějná legenda mezi nočními taškařicemi.
Mrzí mne, že jsem se pro příští rok musel vzdát výsady organizování a přenechat ministrování Můr někomu jinému. Každý rok měsíc po můrach totiž pořádám Jasoně Drsoně a nerad bych seděl na dvou žídlích. Asi víte jak to dopadne, když se věnujete dvoum akcím současně, že ?
-----------------------------------------
Viktor 9. 4. 2018 11:05
Ahoj, ještě jednou díky pořadatelům za parádní akci. Moc jsme si to užili a to podzemí na závěr - bomba! Úplně jsem zapomněl že mám už 5 hodin vodu v botách! Tak zase za rok...
-----------------------------------------
zemekoulan 8. 4. 2018 20:29
Ahoj lidi!
Díky moc ještě jednou za skvělé soupeře, parádní závod, úžasnou spoluchodku a vlastně za vás všechny, že jste!
Mrzí mně, že jsem se nerozloučil, ale dyť se uvidíme ani ne za půl roku na Svahyláku, tak vlastně o nic nejde, ne? **13
Bylo to super!!

Odpověď - Kepič (11. 4. 2018 14:04)

... ani se nerozloučit, počkej to si VYPIJEŠ **18
-----------------------------------------
Pavlína 6. 4. 2018 06:10
Ahoj, jedu z Prahy po treti hodine. Jedno misto. V sobotu jedu domu po nejakem odpocinku v pensionu. Chce nekdo svezt? **12
-----------------------------------------
Žíla 5. 4. 2018 15:21
Ahoj.
Nabízím odvoz zítra z Č.Budějovic, nebo doplním posádku, pokud máte někdo volnej flek. tel. 776 826 341
-----------------------------------------
Honza B. 4. 4. 2018 13:24
Ahoj Fíšo,
bude i letos mapa na voděodolném papíru, nebo máme žhavit izolepy?
Díky, Honza

Odpověď - Honza B. (5. 4. 2018 12:35)

Skvělé, díky! Zkusím nezadupávat
-----------------------------------------
Franta 3. 4. 2018 22:15
Ahoj
Nabízím odvoz z Varů do cíle na první autobus. V sobotu po vyhlášení a pokecu pojedu zpět do Varů.

Franta
-----------------------------------------
zemekoulan 20. 3. 2018 15:05
No, nebýt velké náhody a taky zásahu shůry, byl bych to letos prokaučoval! Mail zahučel do spamu a málem byl průůůůs-švih.
Už se moc těším/e!!

Odpověď - Slávek (6. 4. 2018 10:03)

No zeměkoulane, já jsem si taky řikal, co se to děje, že tě nikde na startovce nevidím! Napadlo mě na chvilku, že tě třeba odradilo tvé loňské kroužení, no ale pak jsem hned tu myšlenku zapudil, že přeci něčím takovým se odradit nenecháš :-D Tak zdar na startu!**01
-----------------------------------------
Cernohlav 8. 1. 2018 09:24
Ahoj Fíšo, je už nějaký bližší předpoklad letošního termínu závodu? Dík. c-h

Odpověď - Fíša (9. 1. 2018 10:50)

Vydrž, v horizontu max.desítek hodin půjde mailing s novinkou
-----------------------------------------
Magda 17. 4. 2017 19:58
Už je sice týden po, ale pořád vzpomínám, jaké byly zase Můry pěkné. Pěkná trasa, skrýše nebyly zadarmo, ale o to větší měl člověk radost když je objevil **18. Díky staviteli Pekymu a díky hlavní duši Můr Fíšovi!!!
-----------------------------------------
Dan D. 11. 4. 2017 09:36
Ahoj, je prosím někde vyvěšené, jak dopadla tipovačka? Sice jsem nikam nedoběhl, ale třeba jsem něco uhodl

Díky za super závod a bezproblémovou organizaci. Je třeba více trénovat

Odpověď - Fíša (11. 4. 2017 10:09)

Dáme to s Pekym nějak dohromady a vyvěsíme u výsledků.
-----------------------------------------
Lenka P. 10. 4. 2017 12:26
Díky za skvělou akci a omlouvám se za bordel ve výsledkové listině na vratech, omylem jsem se zapsala mezi chlapy Můj čas příchodu byl 11:08 a nikoliv 11:18, jak je ve výsledcích, ale to je detail
Zajímalo by mě, kolik podobných zoufalců strávilo dlouhé a marné pátrání u Černého rybníka cca 5 km JZ od správného Černého rybníka (mě stálo 3 žetony). Těším se na další ročník!

Odpověď - Fíša (10. 4. 2017 20:30)

Díky za upozornění, překlep opraven.
-----------------------------------------
Fíša 10. 4. 2017 00:43
Kláro promiň, omylem jsem smazal Tvůj příspěvek. Ale zapomenuté boty jsou mé - budu tam muset pro ně zajet - asi na kole, a cestou zpět namapovat nějaký ten KB na příští ročník
-----------------------------------------
Luděk L. 9. 4. 2017 22:35
Diky Peky za uzasnou a (a i diky nasemu mapovani i extra dlouhou trat **01 ) a i vsem kdo ti pomahali. Parada jako vzdycky. Night mare forever **11
-----------------------------------------
Fíša 7. 4. 2017 09:35
Pro jistotu připomínám odjezdy busů dnes z cíle na start: 18:00 a 19:00.

Počasí bude příjemné běžecké, chodci k ránu možná přiobléknou vrstvičku:

Čus k večeru.
Fíšus

-----------------------------------------
Jerry 5. 4. 2017 23:23
Nebyly by nějaké (nejlépe konstruktivní) rady pro začátečníka, jak první účast na téhle akci přežít?
Kolik si třeba sebou brát vody? Dá se někde doplnit cestou? Délka trasy z předchozích let mi přišla jako (životní) výzva, takže kolik se při mé orientaci stane z 45 km, si radši nechci ani představovat... **08

Odpověď - Jerry (14. 4. 2017 04:27)

Kdyby to někoho ještě zajímalo, množství vody mi nakonec vyplynulo z možností baťůžku = dvě 1l flašky naplněné Matonkou a k jídlu jsem vzal převážně sladkosti (musli tyčinky, hrozinky, čokoláda, hroznový cukr, sušený ananas...), no a 20ti hodinové bloudění jsem přežil, ještě něco zbylo.
Do příště bych měl natrénovat hlavně na navigaci a hledání, bylo to mnohem náročnější než jsem čekal... **12
-----------------------------------------
Cernohlav 5. 4. 2017 10:34
Ahoj, jedu v pátek v 15.00 z Prahy (Strossmayerovo nám.), pokud chcete svézt, ozvěte se (776737145; cernohlav@gmail.com). T.

Odpověď - Anička (6. 4. 2017 18:11)

Ahoj, jsme dva a docela by se nám šiklo se svézt, jedeme z Brna a je to vcelku fuška vychytat nějakej normální spoj, bylo by ještě místo?
-----------------------------------------
Kepič 5. 4. 2017 09:47
Mazané ! zveřejnit délku trasy až po zaplacení **02
45 vzdušnou - pěkná práce, ti hodně dobří dají reálně něco kolem 63 km, no a já bych si mohl střihnout svůj nejdelší postup na můrách **08
Myslím že si to mooooooooooooooc užijeme **18


Odpověď - Fíša (5. 4. 2017 21:23)

No ani ne tak mazané, jako že dřív jsme ty vzdálenosti ani nevěděli
-----------------------------------------
zemekoulan 22. 3. 2017 07:16
Hola hola!
Platba odeslána hned v pondělí, tak očekávám pokoj se sprchou! S kým budu spát je mi jedno (no, skoro jedno (no, jedno mi to není (vlastně je, když si s ní budeme vzájemně sympatičtí))) **03**01
Michale, předpokládám, že se vejdu k Tobě do vozidla **04

Odpověď - Kepič (5. 4. 2017 09:35)

koukám podle tabulky ubytování si budeme vzájemně sympatičtí **08
(přibalím nějakou zajímavou lahev a čas nám příjemně uteče **10)
-----------------------------------------
Želva 20. 3. 2017 22:15
Ahojky, nevím čím to bylo, ale kolem desáté byl úplně zpomalený web, snad noční můry či jaká noční havěť. Omylem mi tam zůstala zakliknutá běžkyně, což bych ráda změnila na chodkyni. díky

Odpověď - Fíša (20. 3. 2017 22:35)

Nojo, byl tam nával - taky mi všechno nešlo jak jsem chtěl
V pohodě, opravím.
-----------------------------------------
Fišerák 20. 3. 2017 11:39
Tak v soukromé tipovací soutěži "Kde bude letos cílová hospoda" jsem uspěl.**01 Už se těším.
-----------------------------------------
Kačka 25. 4. 2016 18:05
Díky Fíšo a spol za super noční můry. Počasí vyšlo dobře, trať super i hledání žetonků. Letos to byl můj už druhý závod a užila jsem si ho. Už teď se těším na další ročník **01
-----------------------------------------
tomáš švihnos 24. 4. 2016 22:01
poslední 9vítka.-.jsem po týdnu po můrách jsem šel hledat lom ...ano a k dnešnímu dni 24.4.16 byly žetony a jeskynka s nápovědou k dispozici...coš jsme s Jardou týden před tím nenašli... Fíšo dídy a nechal jsem to tam a mám fotky tom švihnos
-----------------------------------------
zemekoulan 23. 4. 2016 07:01

Co psát, když to bylo jako vždy parádní?
Děkovačka...
Na postupu 5 -> 6 jsem zvolil jednu z nejlepších variant (i když rozhodnutí bylo dost riskantní), za což se plácám po rameni.
I když jsem letos, nemaje natrénováno, víc šel, než běžel, neskončil jsem mezi běžci poslední, takže paráda!
To, že jsem od občerstvovačky (super!!) zbytek postupoval úplně sám, bylo výtečný, neboť tak mě to baví nejvíc! Ostatně i k ní jsem s někým šel jen minimálně
Takže, už aby byl listopad!
No tak ne, mezi tím bude ještě spousta zajímavých zážitků, ale Svahylák mezi nimi, společně s Můrami, vyčnívá
Krásné dny všem!
-----------------------------------------
Franta 21. 4. 2016 23:18
Díky Fíšo!!! a spol
Po prvním ročníku, kdy jsem jako panic vyrazil s čelovkou v noci můrám vstříc je toto nejpovedenější ročník. Alespoň s pohledu chodců. Vše bylo jak má být. Dostatek kontrol, až na jednu se nikde neshlukovaly davy. Hezky to odsejpalo. Žádné dlouhé pauzy. Tím nechci říct, že to bylo jednoduché. I to počasí vyšlo dobře. Navíc závěr, kde jsme těžce bojovali o to být alespoň na bedně - jaké bylo nakonec překvapení.
Prostě - bylo to super, nemělo to chybu a těšíme se na příští rok.
Kačka s tátou
-----------------------------------------
Mamrdi 21. 4. 2016 11:28
Díky za parádní zážitky, měli jsme se těch 20 hodin chůze náramně a máme na co vzpomínat minimálně do listopadu!**01
-----------------------------------------
Hanka 20. 4. 2016 09:37
Moc děkujeme za skvělý zážitek! Trasa byla nádherná a skvěle připravená. Ztížili jsme si ji sami našimi chybami o to to bylo dobrodružnější **04
-----------------------------------------
Kepič 19. 4. 2016 20:43
Přehlídka možných postupů mezi KB5 a KB7
začátek je pozice při překonání silnice před KB5
konec je opuštění kroužku KB7
odečteno z play-map, ( přesnost vzdálenosti záleží na použité GPS)

Peky 12704 postup A 5-5a-6-5bo-5b-5c-+7
Kepič 13327 postup B 5-6-5a-5bo-5b-5c-7
Žíla 14466 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Hynek 14493 postup C 5-5a-6-5b-5c-7
Vláďa 14997 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Trojnárek 15203 postup B 5-6-5a-5bo-5b-5c-7
Historici 15528 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Béňa 15809 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Zeměkoulan 16112 postup B 5-6-5a-5bo-5b-5c-7
Kačka + Franta 16524 postup B 5-6-5a-5bo-5b-5c-7
Rýmička a Kašlíček 16822 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Honza Brož 16963 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Nacht und Nebel 17814 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Ondra 17918 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Petr Kučera 19003 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Černohlav + Luděk 19021 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Gizi 19167 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Jan Choteborsky 19720 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Pauko 21395 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Squirrel sur … 22293 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7
Jaroslav Zagner 24087 postup D 5-5a-5bo-5b-5c-6-7

Odpověď - Ondra (19. 4. 2016 22:20)

U mě je v dané vzdálenosti ještě započítáno ztráta buoly a pak její neúspěšné hledání, než jsem usoudil, že si nemohu dovolit více svítit s čelovkou naplno a že se tam pro ní vrátím za světla...
-----------------------------------------
Honza Brož 19. 4. 2016 09:10
Ahoj! Chtěl bych Fíšovi i všem, kdo dali ruku k dílu, poděkovat za opět skvělý zážitek! Každý rok se mi líbí víc a víc.
Jak přemýšlím nad minulými ročníky, možná mi jedna maličkost chyběla - kontrola ve stylu Čertovky ve třetím ročníku - na úplně opačném konci mapy, která mi vzala vítr z plachet a myslel jsem, že to zabalím...**05 Nebo něco podobného, co překope plány na kontroly nejen bezprostředně přede mnou, ale i dál na mapě, a je nutné vymýšlet, kudy dál (stejně jako letos šestá kontrola, která se dala zařadit různě a já si vybral asi tu nejhorší variantu**01). Třeba letos jsem se strachem čekal něco jedovatého v podezřele prázné horní části mapy.
Už se těším na další rok! Díky moc, Honza
-----------------------------------------
Karel24 18. 4. 2016 11:16
Čelovku rozsvítil – do noci vběhl – rizoto udržel – na trati nevrh.
Na každé kontrole – půl hoďky zazdil – do mapy nekoukal – zase se ztratil.
Nemohl najít – co jiní měli – za chvilku najité – a zase zmizli.
Za akci děkuji – bylo to prima – příští rok zase – bude to dřina!

-----------------------------------------
Tojnarek 15. 4. 2016 07:25
JZZ se dle Fisi tyka hlavy zavodnika, tudiz to beru jako upozorneni, ze ucastnici Mur musi byt psychicky odolni. Jedna se totiz o zkratku klasickeho povzdechu ucastnika nocnich mur (bez diakritiky), nekdy prichazi i po peti hodinach na trati: "Uz X hodin v lese a JZZ =JESTE ZADNY ZETON
-----------------------------------------
Klára 14. 4. 2016 11:22
já myslím, že JZZ - Jih Zdraví Západ

Odpověď - Kepič (14. 4. 2016 19:29)

V sobotu bude azimuth JVV jižani vypijou vše. A já Jim budu pomáhat co budu stačit **18

-----------------------------------------
Jcht 14. 4. 2016 11:04
Ahoj, pokud by měl někdo zájem v pátek 16:30 budu mít dvě volná místa z Prahy (Petřiny). Návrat plánuju bohužel už v sobotu večer.
-----------------------------------------
pakuo 13. 4. 2016 23:44
nabízím 2 místa v autě v pátek z prahy, odjezd v 16:15 ze zbraslavi. návrat v neděli po snídani.
-----------------------------------------
Karel24 13. 4. 2016 23:04
Můry mě čekají – leč cesta dlouhá – batohy sbalené – marná má touha.
Touha je silnější – na cestu čekám – Písek (JČ) je daleko – do Nečtin spěchám.
Nejede někdo – přes Písek v pátek – kdo by mne dopravil – na malý svátek?
Odpověď - Karel24 (14. 4. 2016 21:42)

Nikdo mě nevezme – stopem to jistím – aspoň se protáhnu – před během prostým.
Před šestou v cíli – těšit se budu – na busa do startu – čekat tam budu.
Rudolfa navštívím – rizoto zdlábnu – pifkem to zapiju – pak se protáhnu.
Čelovku rozsvítím – do noci vběhnu – rizoto udržím – snad to nevrhnu?!

-----------------------------------------
nosmo 13. 4. 2016 10:53
zdárec,

musím v sobotu jet relativně brzo zase pryč, takže neplánuju přespat a tudíž nemám objednané ubytko. Bylo by možné si někde v erární úschovně (nebo tak někde) přesto ponechat batoh? Nebo se mám domluvit s někým, kdo bude mít ubytko, že si to u něj nechám na pokoji?

Odpověď - Fíša (13. 4. 2016 15:16)

Jj, něco jako úschovna zavazadel tam bude. Bohužel i pro ty ubytované - paní co mi slíbila, že se budete moci ubytovat už v pátek tam už nepracuje a přes paní v ZČU v Plzni to neprošlo. Takže na pokoje můžete až v sobotu - ukecal jsem aspoň to, že to oproti "běžnému řádu" půjde už v sobotu od rána.
-----------------------------------------
Franta 12. 4. 2016 15:21
Nabízíme svezení v pátek do cíle z KV. Jedeme s Kačkou sami a je 7 volných míst. Zpět bohužel musíme jet v sobotu večer.

Odpověď - Tojnárek (14. 4. 2016 08:39)

Vlak mi do Varu prijizdi 16:06 (hlavni nadrazi). Kam se mam presunout? Napisu ti na maila mobil.
-----------------------------------------
Kepič 8. 4. 2016 11:56
Už se jen sedmkrát vyspíme .... a pak se nevyspíme ... **18
Odpověď - Dzzindzziska (14. 4. 2016 14:57)

No néééé..... to je přímo myšlenka roku mám pocit. Škoda, že jsem jí nevymyslela já... **03
-----------------------------------------
Fišerák 27. 3. 2016 23:16
Tak start v korunovačním sále a cíl na zámku. Můžu se účastnit, i když nemám modrou krev? **01

Odpověď - fiserpavel (28. 3. 2016 12:50)

S tvým jménem rozhodně! **01
-----------------------------------------
nosmo 4. 1. 2016 21:11
čau,

jak to vypadá letos, budou noční a můry a kdy? rád bych se zase po dvou letech zúčastnil a proto bych to potřeboval nějak naplánovat do kalendáře **03

Odpověď - Fíša (19. 2. 2016 10:04)

Bohužel nakonec jsem Můry musel přesunout na 15.4.16, jelikož toho 23.4.do Máje najíždí 300 táborníků a trochu bychom se tam vzájemně motali. Tak doufám, že vám to moc nekříží plány.
-----------------------------------------
zemekoulan 4. 10. 2015 20:32

Kepiči, ty bídáku! Teď jsem si znovu připomněl, co jsi nám připravil a znovu musím smeknout a konstatovat, že to bylo boží!! Díky díky!

Odpověď - Kepič (19. 2. 2016 13:27)

díky za chválu
-----------------------------------------
tojnarek 16. 4. 2015 11:52
K anketam - na prvni jsem neodpovedel. Jsem proto, aby se trate klidne delily, ale ne tak, aby mel kazdy jine kontroly. Lze pouzit formou motylku, zavod zustane stejny pro vsechny. No, nekteri si stejne pridaji kilometry navic sami, jako IA

Odpověď - tojnarek (17. 4. 2015 13:33)

Souhlas s Fisou, max. minimotylek, cili prekrizeni. Ono je dulezitejsi nez rozdelit je pak zas nespojovat suknim u parezu .
-----------------------------------------
Adam 15. 4. 2015 20:16
Ahoj vsichni,
I ja musim pochvalit, bylo to vyborne, hodne akcni a zajimave, fakt me to bavilo a doufam, ze se zucastnim i dalsiho rocniku. Omlouvam se take, ze jsem odmitl zlate pravidlo, myslim ale ze na to proste nemam usporadat takovyhle zavod. A taky se omlouvam ze jsem se nezdrzel dyl, jel jsem na zavod v orientacnim behu prebor stafet prahy a stc kraje. Jeste jednou diky za jeden z nejlepsich zavodu co jsem kdy bezel
Adam
-----------------------------------------
Radka 15. 4. 2015 09:43
Díky za skvělé zorganizování celého závodu. Byly to moje třetí můry a rok od roku se víc a víc těším!Ponaučení pro příště - pořádně si pročíst zadání!íky a brzy v lese!
-----------------------------------------
Magda 14. 4. 2015 22:06
Přidávám se k pochvalám. Musím ale říci, že navzdory všem snahám o rozdělení závodníků jsem byla sama jen na 3 kontrolách (5, 9, 10). Na ostatních jsem někoho potkala, většinou u odhalené skrýše **02
-----------------------------------------
Plzeňský řezník 14. 4. 2015 14:12
Nedá se než pogratulovat Kepičovi a všem organizátorům k precizní připravě závodu a inovacim které tam vnesli. Byla to pecka jako každý rok. Inu teď jen popostrčit čas aby tu byl Svahylák co nejdříve **01
-----------------------------------------
zemekoulan 13. 4. 2015 23:13
Vážení přátelé, troufnu si tvrdit, že to bylo mooooc dobré! Kepič přinesl nové, dlužno přiznat, inovativní až revoluční, prvky. Ještě jednou díky všem, kteří se podíleli na přípravě a taky těm, kteří se snažili (marně) být mi soupeři
Tak na Svahyláku...
-----------------------------------------
Kepič 13. 4. 2015 14:57
V jedné chatce zůstala modrá vesta na zadní straně má síťku (asi na kolo). Kdo se o ní přihlásí první vyhraje

Odpověď - Klára (13. 4. 2015 18:09)

Ahoj, ta je moje. Ta síťka je černá a vepředu malá propálená dírka.
-----------------------------------------
zemekoulan 9. 4. 2015 21:20

již zítra!

Odpověď - zemekoulan (10. 4. 2015 10:36)

Již dnes!!
Vypadá to, že budeme mít krásně!
-----------------------------------------
Cernohlav 9. 4. 2015 10:40
Ahoj, jedu zítra z Prahy (15.15 ze Stross. nám. a pak 16.00 Zličín) a mám v autě ještě až 5 míst. Zpátky jedu v neděli ráno. Pokud někdo chcete svézt ozvěte se - cernohlav@gmail.com.

c-h

Odpověď - Tereza (9. 4. 2015 14:12)

ahoj! prosím, máš ještě místo? Jsme dvě a kdyby to bylo možné tak ještě pes.. a odvoz by byl skvělý kdyžtak prsoím 721 741 130
-----------------------------------------
Jcht 9. 4. 2015 10:17
Ahoj Můry,
tak jsem si chtěl minulý víkend užít poslední sníh a dopadlo to natženým vazem v koleni. Bobování je holt extrémní sport **01
Takže pokud by měl někdo zájem, rád přenechám svoji zaplacenou startovní pozici.
Pokud zájem nebude, šlo by alespoň stornovat cenu za ubytování a jídlo? Startovné rád přenechám pořadatelům a starovní pivo panu Ufounovi.
Přeji všem krásné a hlavně silné zážitky a už se těším na příští ročník!
Jcht
-----------------------------------------
zemekoulan 3. 4. 2015 13:44
Vzkaz pro Jindřišku a Slávka (a Fidela - kterej ty seš?) - víno beru!

Odpověď - Slávek a Jindřiška (3. 4. 2015 17:13)

Zdar, no hádej, kerej je Fidel - kdopa měl naposledy Kubánskej rum a hrozně nás s nim zmastil v cíli?
Jinak víno taky berem, tak si společně dáme, jestli se teda doplasíme do Plaz :-D
A už se těšííííímeeeee!!!!!!
-----------------------------------------
SiMa 25. 3. 2015 14:37
Prosím někdo volná místa v autě pro 2 Kočičky z Prahy + psa (toho nejlépe do kufru)? Rády bychom zpět ještě v sobotu. Díky (simona.malkovska@seznam.cz)
-----------------------------------------
Fidel Castro 23. 3. 2015 15:29
vzkaz pro Zeměkoulana, Jindřišku a Slávka: rum mám ! **02

Odpověď - Slávek a Jindřiška (3. 4. 2015 17:18)

Zdravíme velkého revolucionáře a na pořádné sociali stické výdobytky!
-----------------------------------------
Hynek 23. 3. 2015 12:19
Tak letos to vypadá, že se nemusím ničeho obávat **12. Konkurenční "Bloudění" o Velikonocích patrně míří s Husity na Domažlicko **01 : http://www.bluecat.cz/peprnik/_bloudeni/index.htm . Přesto zdvořile žádám Kepiče, aby každej papír na kontrole jednoznačně označil Muří nohou **03

Odpověď - Kepič (23. 3. 2015 15:23)

to si piš všude bude packa jako fík **18
-----------------------------------------
Tojnárek 22. 3. 2015 22:38
Ja registraci malem zaspal. Teda zakreslil. Delam mapu. Bude volnejsi start, pro mne, kdyz Kepic neexuje .

Odpověď - Fíša (22. 3. 2015 23:06)

**01**02
No jo, máš velkou šanci být první minimálně při výběhu z hospody..
-----------------------------------------
zemekoulan 22. 3. 2015 20:14
Kurník už se těším! Snad nezaspím registraci
-----------------------------------------
Fíša 1. 2. 2015 21:53
Tímto dělám tlustou čáru za pátým ročníkem a hurá na šestý
======================================================================================
-----------------------------------------
Fíša 17. 4. 2014 10:57
V jedné z chatek v cíli se našel mobil!
Říkal pán že ho bude u sebe před skartací držet měsíc**21
Tak si ověřte, jestli vám třeba mobil nechybí a případně mi volejte/mailujte.
-----------------------------------------
Radka 17. 4. 2014 08:29
Skvělé, skvělé, skvělé - po loňské propršeném závodě to tentokrát byla "procházka růžovým sadem". Lidičky, počasí, kontroly - dávám palec nahoru a těším se příští rok!**05
-----------------------------------------
Honza Brož 17. 4. 2014 08:07
Já bych chtěl taky moc poděkovat za pěknej závod. Po mojí předloňské premiéře (která mě přecejenom trochu zaskočila) a loňské dešťové lázni to letos bylo všechno super, včetně dohledávek kontrol (až a jednu malou výjimku)!
Nedá mi to se nezeptat: existuje krom Svahyláku ještě nějaký jiný závod podobného ražení? To noční trmácení mě začíná bavit čím dál víc**04

Odpověď - Fíša (17. 4. 2014 10:07)

Určitě jsou noční orienťáky s lampiony a rogainingy. Ale o dohledávkách našeho typu jsem jinde neslyšel.
-----------------------------------------
Magda 16. 4. 2014 11:56
Mně se to taky moc líbilo.
Sice se mi letos ne všechno povedlo, ale to se mi právě líbí, že si můžu říci "příště nebudu tak blbá a budu o hodně lepší". To se sice nejspíš zase nesplní, ale ta naděje tu je....
-----------------------------------------
Luďa 16. 4. 2014 09:43
Také se připojuji k pochvalným komentářům.Noční můry se mi i letos moc líbily.Výborně připraveno!Krásná trať.Bylo to zase v mnohém inspirující i pro Svahylák
-----------------------------------------
Fíša 16. 4. 2014 09:28
Luďák doposlal fotky s velbloudy! Jsou v jeho albu.
Vypadá to tedy že kolektivní halucky to asi fakt nebyly **04
-----------------------------------------
Kožešina 16. 4. 2014 08:41
Tohle byly první můry, kdy jsem nezažila ten stav naprostého zoufalství, že tu kontrolu snad nikdy nenajdu. Ony z toho lesa snad sami vyskakovaly a stavěly se nám pod nohy Ještě, že tam byla ta šifra, tam jsme ztrávili nejmíň půl hodinky) Díky moc, bylo to super!!!
-----------------------------------------
zemekoulan 15. 4. 2014 22:34

Fíšo, i tady před nastoupenou jednotkou, Ti ještě jednou děkuji za parádně připravený závod! Stejně jako Luďa, i Ty odvádíš skvělou práci, bez níž bychom si tohle prostě neužili.
Těším se na další ročník!
-----------------------------------------
Jirka Valeš 15. 4. 2014 22:33
Také bych chtěl poděkovat za parádní závod. Kontroly byly přesně zakreslené a popsané, trasa pěkně vymyšlená a organizace skvěle zvládnutá. Díky! Těším se na další ročník
-----------------------------------------
Sůva z nudlí 14. 4. 2014 12:36
Protože i organizátor potřebuje vědět, že to nedělá zbytečně: závod byl úžasnej! Zemské pivo i Vévoda výborný! Historii s lomem už nebudeme připomínat**04. Cesta za žetonem č. 7 byla fakt dlouhá! Místa byla krásná! Zážitky silné! Co víc dodat? Díky, Fíšo! **05
-----------------------------------------
Kepič 14. 4. 2014 08:51
Až v neděli jsem pochopil Magdu a Jardu proč vyrazili na 7aCH Hradiště.
Stoupal jsem při úklidu kontrol stejně jako oni do nejbrutálnější stěny na trati.
Nahoře za odměnu krásná vyhlídka s keškou cca 5 metrů od kontrolního bodu.
To se nedá vynechat **21 Silné zážitky v pátek, v sobotu i v neděli.

Ještě jednou díky bylo to dokonalé, jako vždy **18

Odpověď - zemekoulan (15. 4. 2014 22:30)

No, já nenašel dostatek morálu na to, abych to dolů seběhl. Ještě holt musím trošku potrénovat. Ani snad ne tolik tělo, jako spíš hlavu...
-----------------------------------------
honza khp 13. 4. 2014 17:33
budiž blahořečena Noční Velemůra za průzkumné lety a snůšku krajinou jejichž jediným účelem bylo oblažit nás obyčejné lidičky. Díky a díky za povznášející čas
-----------------------------------------
kočička na výletě 13. 4. 2014 15:13
Ten velbloud, kterého jsme viděli v lese kolem třetí ráno, tam teda vážně byl?

Odpověď - Fíša (14. 4. 2014 21:34)

To jsou věci!
Kolektivní halucinace, která se vloudí dokonce i do Martinova foťáku **19
Doufám že mi tu fotku s tím zachyceným přízrakem pošle, ať jí pro vás můžu vystavit **02
-----------------------------------------
Simona 12. 4. 2014 15:43
prosím ,nenašel někdo buzolu s červenou šňůrkou?

Odpověď - Fíša (13. 4. 2014 16:18)

Bohužel neměla červenou :-o
Ale jestli se o ní nikdo nepřihlásí, můžu je holkám poslat **04
-----------------------------------------
hanbu 10. 4. 2014 15:47
Hi, nebylo by spatny mit na uvodni strane i DATUM KONANI ty akce. Diky.........

Odpověď - Fíša (10. 4. 2014 17:10)

Jako úvodní straně čeho? Webu?
Je to v úvodu stránky Pravidla.
Ale jinak možná dobrá idea na období až někdy bude víc času
-----------------------------------------
Petra 10. 4. 2014 15:29
Tentokrát výjimečně nabízím odvoz z Prahy, cca 16:45 Mimo Ludvíčka a jiných psích kamarádů. tel. 605 54 34 19
-----------------------------------------
Petr Plavec 9. 4. 2014 21:50
Ahoj, zradilo mě zdraví. Nevím jak se má správně házet ručník do rynku, tak to píšu sem i Fíšovi na mail. Pokud by někdo toužil po mém startovním čísle je k dispozici.
-----------------------------------------
zemekoulan 8. 4. 2014 22:00
V sobotu na mne skočila choroba. Velmi intezivně sviňa, tak doufám, že stejně rychle vyšumí. Jsem připraven do závodu vyrazit navzdory, ale možná prostě v půlce chcípnu. Inu, jednou musím stejně, ne?

Odpověď - Kepič (9. 4. 2014 13:08)

Jen vyraž, přivezu medicínu **01
-----------------------------------------
Mahan 8. 4. 2014 14:52
Ahoj, nemá někdo v pátek 1 místo z Prahy do cíle za příspěvek na PHM? Díky, Martin tel. 725 352 920
-----------------------------------------
Reb 1. 4. 2014 07:11
Zdravím,
jak to vypadá s přihlašováním?
Chtěli by jsme se přihlásti v počtu 2-3týmu

díky Reb [Lamy]

Odpověď - Fíša (1. 4. 2014 08:27)

No možná ještě malinkou šanci máte...
Vše je napsané v Novinkách (druhý odkaz vlevo nahoře
-----------------------------------------
helben 26. 3. 2014 09:59
Poptáváme odvoz z Prahy pro 2 lidi a psa. Předem díky!
-----------------------------------------
Shadowik 4. 2. 2014 17:39
Zdravim,
osobne lobujem za termin po velkej noci alebo potom 4-5.4

Odpověď - Fíša (12. 2. 2014 23:58)

Bohužel, už je rozhodnuto. Nelze vyhovět všem a těch co (včas) hlasovali pro 11.4.bylo více.
-----------------------------------------
zemekoulan 6. 1. 2014 14:35
Hola hej! Můry se blíží!
Dokud je ještě čas ovlivňovat, lobuji za termín 12. 4. **03

Odpověď - Fíša (21. 1. 2014 14:48)

Nojo, pořád je nějaký časoprostorový konflikt a pořád je nějaké zlé rozhodování **06
-----------------------------------------
Magda 24. 4. 2013 21:34
Ahoj, byla to krása. Pořád ještě jsem nadšená, jak moc se mi to povedlo. I když mohlo to být i lepší, nechala jsem tam okolo 65 min. Ale proti ostatnim to asi bylo hodně málo
Těším se na shledanou na nějakých dalších taškařicích!

-----------------------------------------
Mirek Týbl 23. 4. 2013 22:28
Ahoj, chci taky přidat poděkování za skvělou akci, kterou nedokázalo pokazit ani nepřejicí počasí. Zážitek to byl opravdu silný, víkend skutečně prožitý mezi skvělými lidmi a v nádherném koutu naší republiky.
Jen pohled do výsledkové listiny mě trochu zklamal, když jsem viděl, že mi bylo přiznáno pouze 5 nalezených žetonů, i když ve skutečnosti jsem jich našel všech 9. Ne, že by na tom nějak zvlášť záleželo, ale po tolika fyzických útrapách to jednomu přijde trochu líto **09. Mějte se pěkně a už teďse těším na příští ročník

Odpověď - Fíša (23. 4. 2013 23:19)

Aha, no ono v tom okénku pro počet žetonů ve výsledkovce je takové S, tak jsem ho při přepisu dekódoval jako 5. Myslím, že tou dobou už to nepsala Áda, takže sis to nejspíš psal sám . Omlouvám se, již opraveno (F5).
-----------------------------------------
zemekoulan 21. 4. 2013 21:51
Ahoj všem.
Chci Vám všem velmi poděkovat ještě jednou.
Byl to super závod, fantasticky jsem si ho užil a díky zběsilému počasí to nakonec posunulo hranice zřejmě nás všech zas o kus dál.
Jak říká Fíša, zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsou extrémní a tenhle ročník splnil dokonce obě varianty
Rád jsem viděl známé tváře a večer pak probral nejen průběh závodu, ale i kdeco běžného. Prostě fain pokec s lidmi, které vidím nejvýš 2x do roka, ale o to raději.
Takže ahoj na Svayhláku, nebo Můrách.

J.

PS: vy, co nepočkáte ani na vyhlášení výsledků, uvědomte si prosím, že je přinejmenším slušnost projevit uznání ostatním závodníkům tím, že jim zaplácám, ať byli lepší nebo horší.

Odpověď - saLo (23. 4. 2013 12:31)

Zdar,
k děkovačce se samozřejmě přidávám. Počasí se postaralo o kvalitní test na morál, Saigon hadra
Platí-li "Co tě nezabije, to tě posílí", tak po letošním ročníku musíme být všichni strašně silní.

Takže díky a někdy příště!
-----------------------------------------
Jarda 15. 4. 2013 19:38
Ahoj Fiso, zabordelili jsme mail s variabilnim symbolem, startovne za Tomáše Svihnose - chodec jsem poslal s VS 99999. Omlouvám se za komplikace. J

Odpověď - Fíša (15. 4. 2013 23:20)

Sespárováno. Je zachráněn. **13
-----------------------------------------
Martin 10. 4. 2013 22:37
Ahoj Fíšo, předpokládáme, že mapa nebude Tyvek apod. , tj. prosíme o sdělení rozměrů závodní mapy v mm. Potřebujeme si zabezpečit optimální množství materiálu na laminaci na místě startu. Díky Martin

Odpověď - Fíša (10. 4. 2013 22:46)

Vydržte do příští novinky, která bude pojednávat o mapě a trasách. Comming soon! **03
-----------------------------------------
Jakub 9. 4. 2013 11:15
Ahoj, pojedu do cíle v pátek kolem 17h z Prahy, návrat v sobotu večer. Tř ivolná místa.

Odpověď - Fíša (11. 4. 2013 07:49)

S tím časem ještě počkejte, snažím se dohodnout s pánem busů odjezdy o něco dřív než je zatím v pravidlech, aby i ti co přijedou druhým busem měli dost času na večeři a studium mapy.
-----------------------------------------
zemekoulan 9. 4. 2013 07:01
Přátelé, počítám, že pojedu kolem 15 hodiny z ČB. V autě mám zatím další 3 (podmínečně 4) volná místa. Dejte vědět, pokud byste se někdo chtěl svézt se mnou. Rád bych se podělil o náklady na cestu.
Tel: 724 437 824
Jarda
-----------------------------------------
nosmo 8. 4. 2013 17:02
čest.. neplánuje už někdo teď cestu z PHY na Můry? rád bych se přidal a přispěl na bengál **04 .. david
-----------------------------------------
zemekoulan 8. 4. 2013 08:13
68 zaregistrovaných po 8 hodinách otevření přihllášek, to je tedy mazec! Už se těším!

Odpověď - Fíša (8. 4. 2013 08:59)

Jj, byl to fofr - v čase 0:12 tam bylo 50 přihlášených **21
-----------------------------------------
Fíša 27. 1. 2013 01:09

Tímto dělám tlustou čáru za třetím ročníkem a hurá na čtvrtý **04
======================================================================================

Odpověď - Fíša (7. 4. 2013 23:04)

Moje řeč **01
Již brzy **10
-----------------------------------------
JP 25. 4. 2012 09:40
Naprosto geniální je postup těch VIPelichanejch kožešin. Neušli snad ani kilák navíc a navíc ten čas.
Ne nadarmo se říká že Bůh přeje připraveným. Kdybych nevěděl, že to nešlo ošulit ani bych tomu nevěřil.

Odpověď - Fíša (26. 4. 2012 00:28)

Jojo, od mistrů je třeba se učit. Jsme si s Pekym mysleli jak jsme je vojeli, když jsme je předběhli po louce před eFkem před Tisem, a oni šli jiný postup a samozřejmě že ten lepší - my pak strávili 20 minut na druhém vrcholu než byla kontrola a oni nám v pohodě pláchli do cíle...
-----------------------------------------
Hynek 24. 4. 2012 20:58

Samotné Noční Můry už pro mě nejsou žádná výzva. Proto jsem si na pátek a sobotu naložil ještě jednu akci **03. Více zde: http://jason-drson.com/akce/Nocni%20Mury%202012.pdf

Odpověď - Fíša (26. 4. 2012 22:15)

No jasně že to je ono. Pomník ušlýho bludiče ja naprosto výmluvný**19.
Taky myslím, že to mohli už dávno uklidit **06. My jsme s klukama i za pomoci Tojnárka sebrali všechny během neděle, takže jsem si "oběhl" i chodecké skrýše Z, Y, J - Pepovi ze Sauny hlásím, že mužik na Větrovci opravdu byl (a z logu je vidět že Pepa tam opravdu nebyl **01). Jo a tu běžeckou skalku u Železného hamru jsem si vychutnal znovu - hledal jsem jí tam zase 1/2 hodiny! Ve dne to bylo zase úplně jiný než jsem si to pamatoval ze tmy **12.

-----------------------------------------
Martin 23. 4. 2012 21:51
Jak je vidět z toplistu, všichni dnes žhaví web a asi něco chtějí... asi neví co, jinak by to snad řekli**04 Já taky nevím co chci, ale tímto si o to říkám**01

Odpověď - Martin (24. 4. 2012 10:32)

Noční můra pochopila. Děkujeme pěkně**19
-----------------------------------------
zemekoulan 22. 4. 2012 20:23

Díky za další parádní závod!
Sedím doma, procházím si to celé znovu, vyprávím a docházím k závěru, že to zas bylo jiné a posunulo to celou akci o level dál.
Díky všem, kdo si dali tu práci a připravili nádhernou trať!
Těším se na další ročník!

Odpověď - Honza Prášil (22. 4. 2012 21:30)

Jo kluci pořadatelský, díky moc a moc a (ne)závidím Vám držet tenhle level **04 Trať byla úžasná, počasí objednaný, ani do cíle se nechtělo. Taky projít si během 20 hodin tolika zážitky a tolika změnami nálad **01 to se jen tak nepovede.
-----------------------------------------
zemekoulan 20. 4. 2012 11:02

Už se nám to blíží! **18

Odpověď - Fíša (20. 4. 2012 14:20)

No a to je právě ten poslední dnešní deštík **02
-----------------------------------------
Tojnárek 19. 4. 2012 10:38
Ahoj, postrašen Fíšovou informací o mapě velikosti ubrusu, zavolal jsem staviteli a ten mi potvrdil, že se poběží s mapou formátu A3.
-----------------------------------------
Jakub 19. 4. 2012 07:15
"Ubytované prosím zaparkovat každý u své chatky" - jak poznám v pátek kolem 18h, která chatka je moje?

Odpověď - Fíša (19. 4. 2012 13:45)

No to se ještě uvidí **02
-----------------------------------------
fiserpavel 19. 4. 2012 00:03
Na jaké občerstvení se můžete těšit v cíli (Občerstvení Pod lany):

snídaně sobota od 8:00hodin:
párek,hořčice,chléb
klobása,hořčice,chléb
utopencový salát
sladké šátečky
obložené talíře (salám 2 druhy,sýr,máslo)

oběd cca od 12:00hodin
polévka gulášová
vepřové výpečky,houskový knedlík,zelí

večerní občerstvení cca od 18:00hodin
kuřecí plátky na grilu
krkovice na grilu
klobása na grilu
možnost opékání buřtů na ohni
od pátku do neděle celý den studené i teplé nápoje.

Točí Gambrinus 10% a Kozla 11%

Odpověď - Martin (20. 4. 2012 10:09)

Jak prázdné ruce? Budeš přece držet ten prázdný prut... Ale k věci - nechá se odpoledne někde kolem Anděla sehnat opravdový buřt z masa? Protože i kdyby byly k dispozici uzeniny na místě, nerad bych opékal briketu z pilin a sóji :(
-----------------------------------------
Tomas 18. 4. 2012 17:05
Jedu v pátek cca v 16,30 hod. z Prahy (Strossmayerovo nám.). Mám 3 volná místa, tak jestli někdo chcete svézt, ozvěte se.

Tomáš; 776737145

Odpověď - nosmo (19. 4. 2012 11:42)

poslední místo už je zabrané **02
-----------------------------------------
fiserpavel 18. 4. 2012 13:25
Hledám někoho kdo bydlí nebo dělá nebo jezdí v Praze 9 kolem Poděbradské, jestli by mi nevyzvedl a nepřivezl na Můry jeden balíček z USA (724080772). Předem dík moc.
-----------------------------------------
Filip Rulíšek 17. 4. 2012 19:33
Se zdravotních důvodů ruším svojí účast. Mohl bys mě poslat zpět startovné? Rulíšek. č.u. 1107584143/0800. Dík. popřípadě můj tel: 604216512
-----------------------------------------
Tojnárek 17. 4. 2012 12:41
Já přijedu vlakem v 16:57 do Žihle, hledám fešné děvče, které mi zastaví stopa směr Sklárna, abych ten kopec nemusel jít celý pěšky . Za případný odvoz od soupeřů se v cíli odvděčím (pokud přežiju).
-----------------------------------------
Franta 16. 4. 2012 22:19
Ahoj fíšo
Drobné upřesnění, předpokládám, že to maj chodci přesně o 7650 m vzdušnou čarou delší než běžci je klamavá reklama - BRAVO!
A teď proč jsem sem zabrousil. Bude startovní hospoda otevřená už od 18:00 a že tam můžeme vysednout už cestou ...

Odpověď - Tojnárek (17. 4. 2012 08:45)

Tuhle fintu jednou použl na orienťáckých závodech v Podještědí jistý Ďunďa Zuzánek. V OB se na krajských závodech vypisují dvě kategorie, dlouhá trať L pro trénující a masochisty a krátká K pro ty, co nemají natrénováno. A Ďuňda prý jednou, prý schválně, délky tratí těchto kategoriíí prohodil, aby si jednou káčkaři .
-----------------------------------------
Jakub Řídel 16. 4. 2012 17:06
Nabízíme 1-2 místa v autě, za podíl na pohonných hmotách, z Prahy, z Anděla, odjezd v pátek 17:30, příjezd do cíle, přesednutí do busu v 19:30 a cesta na start. tel. Jakub 776 555 971

Odpověď - Ondra (19. 4. 2012 17:56)

Místa jsou už zabraná, stále hledám někoho, kdo mě odveze.
-----------------------------------------
Petra 15. 4. 2012 17:38
Ahoj, jedete někdo z Phy s volnými místy v autě? Popřípadě někdo můžete doplnit naše auto (to naše má poněkud větší spotřebu....) Jsme tři a dva psi, popřípadě 1 a 2+2 psi na doplnění jiného auta. Petra petra.bielinova@gmail.com, 605 54 34 19. PS: Bohužel Žižkin, se kterým jsem vždycky jezdila, si tento rok na můry klidně odjel do venezuely!!

Odpověď - Petra (18. 4. 2012 12:19)

auto jiz zaplneno
-----------------------------------------
Fíša 12. 4. 2012 23:38
Dost dobrá x-denní adventure akce právě probíhá na N.Zélandu - přítel účastnice prvních Můr Jany Nyklové je tam v teamu 'The Go team' na 11.místě! Vítězové už jsou v cíli.
Asi špičková záležitost ve všech směrech.
-----------------------------------------
Jakub 12. 4. 2012 19:43
Ahoj, mivate na tehle akci nejake psy? Je mozne s sebou ctyrnozce vzit?

Diky,
Jakub

Odpověď - Honza Prášil (16. 4. 2012 10:23)

Když beru psisko na takovouhle akci tak se řídím pravidly dogtrekkingu kde psi musejí být připoutáni k páníčkovi celou dobu závodu. Pouštím ho teda tady vyjímečně když už mě to motání psa, šňůry, větví a s tím spojených pádů příliš unaví **04 Na rovný cestě tažnej pes třeba pomůže, ale rovně lesem a ještě z kopce tu "bestii" milerád předám. Jo krásně jim svítěj oči, takový vlčí **04
-----------------------------------------
Jakub 12. 4. 2012 11:19
Ahoj,
jaký rozměr bude mít mapa? Bude to nelaminovaný list papíru?

Díky,
Jakub

Odpověď - Fíša (12. 4. 2012 11:20)

Přesně tak, nelaminovaná A3, tuším 135g/m2
-----------------------------------------
Zizkin 12. 4. 2012 01:24
Ahoj Mury,
koukam, ze letosni rocnik bude opet o kus nekde jinde. Doufam, ze dopadne aspon stejne uspesne jako loni. Dost me mrzi, ze se nezucastnim, ale nemuzu se rozpulit. Preju hodne zazitku a radosti z utrpeni za cca 13 Kc/km a doufam, ze se uvidime nejpozdeji za rok. Posilam pekne pozdravy Venezuely.
Zizkin

Odpověď - Zizkin (12. 4. 2012 01:36)

Take dekuji a provedu, jenom kdyz pocitam pomer cena/km, tak jsem na tom podstatne lepe nez myslis, totiz okolo 2 Kc/km...
-----------------------------------------
zemekoulan 11. 4. 2012 22:38

HOLA hola!
Už to máme za pár!
Jo, jedu z Budějc, tak kdyby někdo chtěl stáhnout (z kůže) tak ať se mi ozve a budem ekologičtější
-----------------------------------------
Pavel J. 5. 4. 2012 07:14
Zdárec, prosil bych jestli to je možné (určitě je to možné**21), aby jste nás s Pavlínou přeřadili do grupy běžecké páry, aby byla Pavlína jednou provždy vytrestána**11 Díky. Pavel J z Grupy Nu pagadi

Odpověď - Fíša (5. 4. 2012 13:46)

Ano ano, běžci mají výhodu, že můžou i chodit, opačně ne**01
Staň již se! Jste běžeckým párem.
-----------------------------------------
Pavlína 25. 3. 2012 16:43
Ahoj, prosím o poslání variabilního symbolu k platbě. Zmáčkla jsem nechtěně enter a bylo to fuč. Tak dík Pavlína z kategori chodecké páry

Odpověď - Fíša (25. 3. 2012 22:47)

No já si říkal, že to ..@sezname.cz bude asi překlep. Podklady pro platbu jsem přeposlal znovu na ..@seznam.cz, kdyby to znovu neprošlo, jsi pod VS 12141.
-----------------------------------------
Jakub 23. 3. 2012 15:31
Organizační dotaz - když přiběhneme v sobotu dopoledne, ale pro auta se pojede až v sobotu odpoledne, bude nějaká možnost převozu věcí na převlečení ze startu do cíle? Díky, Jakub

Odpověď - Fíša (23. 3. 2012 21:21)

No jasně - ještě večer v pátek po odstartování pojede auto s věcmi ze startu do cíle. Ještě tu oficiální logistiku upřesním, ale budeme se zase snažit pokud možno nechat co nejvíc aut v cíli už v pátek a na start přesouvat jen lidi v závodním a s malým příručním zavazadlem, které bude lehce převezeno do cíle. Zbytek aut se převeze v sobotu po vyspání. Dám včas vědět. Zatím se můžete domlouvat (i tady v diskuzi) alespoň na společné dopravě v pátek do cíle z různých koutů světa, aby těch aut o které se bude třeba postarat bylo co nejmíň. Dík.
-----------------------------------------
Fíša 22. 3. 2012 11:54
Nedá mi to a musím se podělit o jednu glosu na téma startovné od Kepiče (to by se dalo tesat! **02
Při mém výkonu mě hodina zábavy na trati (minule cca 11 hod) nestojí ani dvacku. Pokud si vzpomenu na první ročník tak jsem měl hodinu zábavy za 12,50 Kč - dokonalá cena.
A to jsem pak ještě skoro dva dny nemohl chodit - tedy užíval jsem si to mnohem déle.
Pokud uvážím, že bych místo toho šel v pátek do hospody ( a to bych jinak šel) tak tam nechám daleko víc a budu se bavit jen chvilku.
-----------------------------------------
Tojnárek 22. 3. 2012 11:35
Bojim bojim, přihlásil se nějaký Zombík, narozený v roce 972. A vydává se za Pekyho .

Odpověď - Fíša (22. 3. 2012 11:42)

))
No chtěl jsem to opravit, ale když to má na vás takovej Peknej vliv tak proč vám nepřidat jednu noční můru navíc. **01
-----------------------------------------
Tyčka 6. 3. 2012 18:41
Ahoj, kdy se bude dát přihlásit na tenhle ročník. Mám strach, abych to neprošvihla. Dík

Odpověď - Fíša (6. 3. 2012 19:22)

Neboj, už to nebude dlouho trvat (max.pár dnů) a přihlášky spustíme. Jsi-li přihlášena k odběru novinek, neprošvihneš to, protože Ti o tom přijde mail. Jestli ne tak doporučuji tak učinit přes přihlášku (zatím funguje právě jen registrace email.adres pro novinky).
-----------------------------------------
Fíša 28. 1. 2012 00:15

Tímto dělám tlustou čáru za druhým ročníkem a hurá na třetí**19
======================================================================================
-----------------------------------------
Kepič 29. 4. 2011 13:35
postupy jsou super **01**01**01
-----------------------------------------
Fíša 29. 4. 2011 13:03
Můry bez GPS, prosím prosím, nakreslete tam ty postupy, ať z toho taky něco mám, když jsem tam s vími v té tmě nebyl**15. Jsem strašně zvědavej, jak to probíhalo. Díky.

Odpověď - Fíša (2. 5. 2011 22:44)

Skvělé Magdo, dík moc, koukám na to, dost dobrá podívaná**04.
Akorát čím dál víc žasnu, kolik lidí šlo z 2ky nejdřív na 3+4 a pak teprve na 1.2**20.
Se mi pořád nezdá že by to mělo být výhodnější, i kdyby žetony byly už na 1.2.
To muselo být psychicky dost krutý pak zjistit, že se tam budete vracet, co?
Až se stydím za svou zákeřnost **13
-----------------------------------------
Magda 19. 4. 2011 21:49
Ach jo, škoda že neběžel ZZZdenda. Bez něj sem nikdo nic nepíše

Odpověď - Fíša (19. 4. 2011 21:51)

)
Zrovna dělám na projekci postupů - ještě pls.vydržte, bude na co koukat
-----------------------------------------
jonas 14. 4. 2011 20:40
Fíšo, skvělý Můry, díky. Příště doufam opět zpestříš popisy kontrol jemným zamlžením vyžadujícím hrubou fantazii. Délka akorát, počet kontrol taky, terén dostatečně zasraný trním...paráda. Ubytování asi pro míň lidí, když se nevejdou, spacáky. Z majitele ranče bych si nedělal hlavu, něco jsme tam přece taky propili. Storno ale zaplaceno, zdar!

Odpověď - Fíša (18. 4. 2011 09:22)

Ano, přesně tak to bude. Důvera je hezká věc, ale už jsem si to jednou - a naposled vyzkoušel...
-----------------------------------------
Jarda Zagner 13. 4. 2011 16:17
Aha .. uz jsem se nasel v tom seznamu k Laure ... tak posilam stornopoplatek ...
-----------------------------------------
Jarda Zagner 13. 4. 2011 16:12
Od zacatku jsem neplanoval zustat do nedele. Ale naivne jsem si predstavoval, ze do cile dorazim cca v 9 hodin rano, 4h si nekde zdrimnu na zemi ve spacaku a pojedu v sobotu domu. Tak jsem zaskrtl, ze prespim nekde na zemi. Pokud jsem zaskrtl neco jineho, pak jsem vul a poslu dvojity stornopoplatek. Fiso, najdu nekde co jsem vlastne zaklikl?

Odpověď - Fíša (13. 4. 2011 16:25)

Zaškrtl jsi ubytování 'Klidně i ve spacáku'. Což znamenalo, jak jsem psal v pravidlech (primárně se chronologicky zaplňovaly postele), že pokud na Tebe vyjde místo v ranči, budeš spát na zemi v ranči, jinak v posteli U Laury, případně ve spacáku U Laury. Časově ti to vyšlo na postel U Laury. Bohužel. Vzhledem k počtu požadavků a kapacitě ranče jsem to líp udělat nemohl. Možná jsem dostatečně nezdůraznil, že v té přihlášce jde o ubytování ze SO na NE. Za to se omlouvám. Jsa dostatečně tvrdě ponaučen - příště na to půjdu naprosto jinak.
F.
-----------------------------------------
pert 12. 4. 2011 13:25
Souhlasím s názorem Petry,skvělý ale hodně dlouhý ( hlavně kvůli vysokému počtu dohledávek )alespoň pro nás amatéry
-----------------------------------------
Petra 11. 4. 2011 09:29
Celou neděli jsem prakticky prospala, ale bylo to skvělý, hlavně závěrečná rokle Tak zase příště!
PS: I po citelném zkrácení trasy pro chodce se mi to stále zdá tak nějak hodně dlouhý a hodně těžký!!!
-----------------------------------------
zemekoulan 10. 4. 2011 18:23
Ještě jednou zdravím všechny kolegy závodníky a to i ty, kteří potupně prchli dřív, než jsem stihl dorazit do cíle. **18
Fíšo, ještě jednou díky za skvěle připravený závod! **01

Odpověď - Honza (11. 4. 2011 08:58)

Taky se přidávám s poděkováním za skvělou akci, zase trochu něco jiného než dogtrkking.
Za rok zas.
-----------------------------------------
Honza 8. 4. 2011 08:51
Ahoj dneska odpoledne zhruba v 17:15 pojedeme z cíle na start a máme dvě místa volná tak kdo chce ozvěte se **05 na 607 601 517 to samé opačně platí pro sobotu.
-----------------------------------------
Kožich 7. 4. 2011 21:41
Pojedem z Prahy kolem pátý. V půl sedmé jede pak bus do Manětína, se dvěma přestupy se dostanem do Toužimi. Doufám, že to vyjde Dá se nějak rozumně dostat k ranči a zaparkovat tam?

Odpověď - Fíša (8. 4. 2011 09:18)

Zeměkoulane, počítám s jižní sekcí, že mi vytíží vozidlo. Cestou z práce provedu závoz občerstvovací kontroly a pak rovnou do cíle pro vás.. Asi tam budete z předstihem, ale chtěl bych nějak těsně po 17:30 vyjíždět směr Toužim.
-----------------------------------------
zemekoulan 7. 4. 2011 20:33
Zdar Fíšo.

Zítra přijedeme tedy rovnou do cíle a tímto prosím rezervuj 4 místa ve svém autě pro nás 4
-----------------------------------------
Franta 7. 4. 2011 20:07
Ahoj
Před hodinou jsem se vrátil z cíle, kam jsme si dnes dali auto. Jediná možná příjezdová cesta je na nenápadné odbočce u statku před Rabštejnem ve směru od Stvolen. Druhá cesta z města je tak akorát na malou teréní čtyřkolku (vyzkoušeli jsme) a je tam zákaz vjezdu.

Pro Fíšu - co mají hledat ti, co nepijí pivo?

Odpověď - Fíša (7. 4. 2011 22:07)

Ti co nepijí pivo, určitě pijí cokoli jiného, co se dá nést v batohu na zádech **19
Kromě toho nejenom Ti co pivo nepijí, ale VŠICHNI tam budou hledat žetony **21
-----------------------------------------
Kepič 7. 4. 2011 15:39
pivo na trati - to nemá chybu
děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odpověď - Fíša (7. 4. 2011 15:44)

Ještě neděkuj, ještě jsi ho nenašel **02
-----------------------------------------
Katule 7. 4. 2011 12:16
ahoj,máme dvě volná místa v autě, odjíždíme zítra z Dejvický v 17:00.
Planovany navrat do Prahy v sobotu vecer. radi nekoho svezem tam i zpet
Tel.: 733 640 663

Katka
-----------------------------------------
Petra 4. 4. 2011 21:32
Ahoj, nepojedete někdo v sobotu odpoledne / k večeru zpátky do Prahy? Bych se ráda svezla Petra, 605543419

Odpověď - Katule (7. 4. 2011 12:16)

ahoj Petro, my jedeme v sobotu do Prahy.
tak pokud chces, pridej se.k
-----------------------------------------
pert 3. 4. 2011 18:18
Věrohodně to působí,ale vzhledem k tomu,že jsem se tam před lety pokoušel zajistit ubytování na soustředění,tak to moc neodpovídá,hlavně ceny z ubytování(nechci dávat typy dalším),kapacita je tam podstatně větší a navíc tam tenkrát nebyl žádný kiosek,bufet,ale docela se to klidně mohlo změnit.Včera sme jeli ale na kolech okolo(gympl na cestách) a působí to stejně ošuntěle

Odpověď - Fíša (5. 4. 2011 02:01)

Ten VodaKVA je asi nějakej dobrej oddíl, nebo co! **19 Loni Alan dlouho před uveřejněním tipnul správně cíl závodu, a tys letos (asi jako jedinej) vyvrátil aprílový cíl**21. Na vás si musí soupeři dávat bacha **01
-----------------------------------------
pert 3. 4. 2011 17:59
Ahoj noční můro.Marně hledám pod Tvým článkem z 1.4.slůvko APRÍL,nezapomněl si ho tam dodat?**02

Odpověď - Fíša (3. 4. 2011 18:03)

No jo, čoveče, zapomněl **01
A protože's na to přišel sám a jako první, máš u mě startovní pivo **02
Jak's na to přišel? Jsem myslel, že to působí docela věrohodně...
-----------------------------------------
Drbik 28. 3. 2011 12:01
Ahoj,
Dovolil bych si požádat pořadatele od drobnou laskavost. Bylo by možné z jedné kontroly udělat také převlečenou občerstvovací stanici? Jasně řízek s okurkou zvládnu nést na zádech v báglu. Problém nastává, když tělo začne vyžadovat nápoj, na který je zvyklé. Jasně, zkouším to tělo obalamutit Ionťákem, čajem, vodou… nic mu není dost dobrý … chce jen a pouze pár doušků píva. Pak zase chvíli funguje.
I pívo by se dalo nést na zádech, to jo, ale když ho po 20-ti km pobíhání po lese otevřu, stává se z něj pěnový hasící přístroj. Takže, zkouším touto cestou apelovat pořadatele – pivo někde uprostřed lesa v polovičce závodu bodne. Samozřejmě, tuhle kratochvíli si zaplatím, nebo ještě lépe donesu si vlastního lahvoně z našeho kraje.

Pokud budou mít spolu-závodníci protesty o neférovosti … můžu sebou dovézt jednu basu, ať se těch žaludků spraví víc. Pro dobrou věc se na korunu nehledí.

Těším se na závod ať s pívem**18 , nebo bez **14
Odpověď - Pedros (7. 4. 2011 12:29)

Drbíkův návrh taktéž podporuji ) i když v našem případě berem proti trudomyslnosti láhev medoviny **02 tak počítám že kolem 10ti hodin bez pivka se asi nedá vydržet **21
-----------------------------------------
pert 23. 3. 2011 06:24
Ahojky.Myslým,že obávat se zvěře pro většinu z nás není na místě.První běžci ji vyženou svým postupem a do poslední části budeme docházet za světla,takže ji uvidíme (pokud tam nějaká ještě náhodou bude )

Odpověď - Fíša (23. 3. 2011 15:59)

Jsem moc rád že je vás víc - co se nebojíte vlka nic!
Ani prasete **01
-----------------------------------------
zemekoulan 22. 3. 2011 23:07

Tak už se nám to krátí, co?

Budu vyjíždět někdy kolem poledního z Kameňáku a zatím mám ještě 2 volná místa v autě (možná 3 když se uskrovníte). Kdo by měl zájem přispět pár kaček na pohonné hmoty a svézt se, nechť mi napíše mail. Záleží na pořadí, kdo se ozve první...

Už se těším!!!

Jarda zemekoulan
-----------------------------------------
Franta 11. 3. 2011 08:52
SKRÝŠE

Chystám se jet na SKRÝŠE do Plzně (viz NOVINKY). Lanařím nějaké kamarády. Pokud by jste někdo chtěl jet (Karlovy Vary) nabízím odvoz (anebo ještě lépe nechám se odvézt) Tranzitem max počet 9 lidí.

frantisek.bartos
-----------------------------------------
Jeff 23. 2. 2011 16:15
To se mě líbí ))
... akorát - ňáká kratší trasa (vzdušno-čarou) by tam nebyla, he ???**02

Odpověď - Fíša (23. 2. 2011 16:18)

Prozatím ne. Až mi ještě trochu povyrostou děti, udělám možná nějakou dětskou. **04
Nevěš hlavu - dle čísel vlevo máš plno času trochu potrénovat.
Kromě toho - na trase se najde dost romantických míst na přespání.
-----------------------------------------
Žižkin 14. 2. 2011 01:42
Ahoj Fíšo, nakonec jsem přemluvil ženu, aby se také zůčastnila můr se mnou v kategorii dvojic, ale již jsem přihlášen do kategorie jednotlivců. Můžeš mě prosím z kategorie chodci sólo škrtnout? Díky, už se těším na další povedenou akci...
Žižkin

Odpověď - Fíša (14. 2. 2011 11:45)

Výborně, každá žena se hodí **01
Jako chlap si zrušen **02
-----------------------------------------
pert 11. 2. 2011 19:52
Ahoj Fíšo.Když se mně podařilo konečně za cenu spousty ústupků a úplatků ukecat ženu,že se zúčastníme v chodeckých párech,tak nám změníš datum.Nebyl první plánovanej termín 15.4.Takhle tam máme dvě jiný akce,s kterýma nehnu a jelikož jsem ve stavu nemocnejch,tak pro mě padá bohužel i desetihodinovka**,tak snad až na Svahyláku.Přeji Ti at Ti to klapne

Odpověď - pert (20. 2. 2011 12:20)

ahojky,o další ústupky a úplatky se naštěstí nekonají,jen se posunul termín jedné akce a kvůli té druhé budeme muset odjet co nejdříve po dojetí ( pokud to teda přežijem **04 )
-----------------------------------------
zemekoulan 8. 2. 2011 08:05

Je mi vcelku buřt, jestli to budeme mít kratší, ale když se mám vyjádřit, tak ano, budu rád. Posledně to byla dálka veliká!

Odpověď - Fíša (8. 2. 2011 22:50)

Se nedělej, že buřt, tys byl první, kdo mi toho brouka hned v můří neděli do hlavy nasadil **05
-----------------------------------------
Fíša 7. 2. 2011 17:32
Tímto dělám tlustou čáru za 1.ročníkem a hurá na druhý!
======================================================================================
-----------------------------------------
zemekoulan 24. 12. 2010 14:49
Zdar Můřiči.
Předběžně avizovaný termín 16.4. pro mne nepadá v úvahu. Přece jen, Roger Waters je tu asi naposled...

Odpověď - zemekoulan (27. 12. 2010 16:37)

jj. to byl ten důvod, ale až do 24.12. jsem to nevěděl!
hezký svátky přejeme nejen na západ
-----------------------------------------
zemekoulan 9. 5. 2010 20:30
A taky tu chcíp pes! **02
Myslel jsem, že je to tak jen na Svahylských stránkách, tak mám radost, že nejen **01
-----------------------------------------
Dáša 29. 4. 2010 15:07

I já děkuji. Za vše. **12**11**18**13**15**04**10**01**21
Obsáhlejší dík je v odkazu výše. **01
-----------------------------------------
Kateřina Přibylová (Kachna) 28. 4. 2010 10:58
Ahoj Fíšo,
parádní, že si se inspiroval a vznikla tahle nová akce. Určitě se ráda zapíšu na startovní listinu v příštích ročnících, jen si odbydu své mateřské povinnosti a hurá na start.
Kachna **01**01

Odpověď - Fíša (28. 4. 2010 18:42)

No ahoj Kachno,
tak to máš omluvený, takový důvody já chápu i vzhledem ke stavu mé drahé ženy...Ale co Tvůj muž, toho's měla vyslat jako zástupce rodiny **09
-----------------------------------------
jonas 26. 4. 2010 09:49
VYPEČENÁ HRA, PANE! se už těšim nan Svahylák a na další Můry**18

Odpověď - Fíša (28. 4. 2010 18:48)

I já se už moc těším, bylo to příjemný nemuset před startem nic hrotit, ale musím přiznat, že jsem vám pak trochu záviděl, když jste všichni zmizeli v temnotách **05. Tak snad brzy na nějaké akci...
-----------------------------------------
Olda 25. 4. 2010 22:10
Noční můry ještě jednou děkují **05 Zážitek to byl opravdu silný a nezapomenutelný, a to i když jsem na trati strávil až zbytečně málo času **15 Fíšo sorry za předčasný budíček, ale já si fakt myslel, že je Hynek dvě zatáčky za mnou **08

Dnes jsme se s Janou (a řadou dalších můr...) opět orientovali, ovšem... rychle jsme se shodli, že účastnit se něčeho, kde ani já jsem se ani v součtu obou dvou závodů nedostal přes 10km, skutečně smysl NEMÁ **12 ...člověk si to vůbec nestihne užít **10 (a ještě na něj v cíli chtěj volat sanitku **11 - to tebe by v životě nenapadlo ani říct, co **03 **06 )

Odpověď - Olda (3. 5. 2010 11:21)

Jasně, zas tak dobrý nejsem, abych moh závodit s těma velkýma chytrýma klukama **02
-----------------------------------------
zemekoulan 25. 4. 2010 21:37

Fíšo, ještě jednou touto cestou Ti děkuji za výtečnou akci!

Odpověď - Bludná balvanka (25. 4. 2010 22:06)

Připojuju se k díkům. Všechno se mi moc líbilo. Dokonce i počasí bylo zařízené nádherné.
-----------------------------------------
Olda 23. 4. 2010 16:16
Do startu zbývá
00 dní, 04:43:50 hodin.
...no jo, tak už i spěchající pracující pepíci se za chvíli zvednou...

Odpověď - Fíša (23. 4. 2010 16:32)

No jo, snad i mě se podaří vytisknout ty popisy objednávek a vyrazím k domovu a k Andělce **12
-----------------------------------------
Franta Záhorec 23. 4. 2010 11:44
Přeju skvostný prožitek - ** -11všem nočním můrám. Letos nemohu, ale určitě se těším na příští ročník.
Franta

Odpověď - Fíša (23. 4. 2010 11:48)

Noční můry děkují...
Skvostný bude určitě - minimálně po pár dnech...
Jistý je, že bude silný **01**02.
-----------------------------------------
zemekoulan 23. 4. 2010 11:24
Za chvilku naložím partičku z jihu a vyrazíme volným tempem na severozápad. Třeste si a těšte se! **18

Odpověď - Fíša (23. 4. 2010 11:30)

Třeseme se a těšíme se **01
-----------------------------------------
Tojnárek 23. 4. 2010 09:48
Ahoj,

za chvíli hodlám z mapy vystřihnout kus a olepit ji isolepou. Doufám, že pořád platí vymezený výřez, tedy sloupce 6 a 7 KČT. Na jihu to řežu raději až pod Otročín, kdybych se jo moc rychle rozběhnul

Odpověď - Fíša (23. 4. 2010 10:27)

No, pozor na to!
Psal jsem skoro k silnici KV-Bečov, takže bych si to ze Z ostřihnul přesně na ní, kdyby ses k ní skutálel **04.
Na J je to ohraničený silnicí Bečov-Toužim, kdybys byl jó rozběhlej a minul cíl, snad by stačil pod Toužimí J konec rybníku Šinka.
-----------------------------------------
Olda 22. 4. 2010 17:41
Zvláštní kategorie staršího žactva by nebyla? **02 Nějak jsem si už odvyk být někde nejmladší **08 Asi jsem ještě na podobné zvrhlosti nedospěl... **14

Btw. nechystáte se někdo v sobotu odpoledne na kešky? Ať v tom nejsem sám **03**04

Odpověď - Olda (23. 4. 2010 12:09)

Uvidíme, kdo je jak moc v obraze **18 ...nebo podobraz? **03**11
-----------------------------------------
Jiří Žižka 22. 4. 2010 09:03
Ahoj, nabízím dvě místa v autě na cestu na Můry. Odjezd zítra z Prahy okolo 16 hod (místo dohodou). Žižkin, 603 260 240
-----------------------------------------
Jana 21. 4. 2010 20:09
Ahoj, chtěla jsem se optat na ubytování. Ještě platí varianta na karimatce ve spacáku? Klidně využiju, aspoň mi zbyde na pivo ;-) Jen se mi nechce ten spacák tahat zbytečně. Díky

Odpověď - Olda (21. 4. 2010 23:50)

Já klidně do auta přihodím spacáky rovnou 2 (pokud na to nezapomenu **02 ) - ono se mu nic nestane.

Jestli by se našel gentleman, který by postel uvolnil, v takových extrémních situacích kdy jde o holý život, to těžko říct, ale takový, který by Tě do ní přibral, určitě **04
-----------------------------------------
Pedro 21. 4. 2010 18:34

Ahoj, poněvadž jsme mi ti zloduši, kteří se chystají zdekovat hned po závodě (v sobotu před polednem), zajímalo by mne, zda bude možnost nechat si dovézt věci do cíle hned, abychom si je mohli po doběhu vzít a vyrazit na vlak.
A ještě jeden (dotaz): Co když nepiju ani pivo, ani panáky ( ?

Odpověď - Tojnárek (23. 4. 2010 14:03)

Nic neléčit!!! A stejně už to prý nejde:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-tak-nam-vyskrtli-nymfomanii-f04-/p_spolecnost.asp?c=A100422_163914_p_spolecnost_wag
-----------------------------------------
Petra 21. 4. 2010 10:52
Ahoj, nejedete nekdo z Prahy s volnym mistem v aute? Bych se rada pridala Petra, 605 543419, petra.bielinova@gmail.com
-----------------------------------------
Fíša 20. 4. 2010 23:31
Ty přeskakující čísla vlevo vypadají docela hrozivě - možná až strašidelně, že?
**02

-----------------------------------------
Franta 20. 4. 2010 21:23
Ahoj Můro
Pochopil jsem správně, že se závod bude konat v trojúhelníku Vary - Bochov - Toužim? Mel by mi tedy stačit výřez z mapy ohraničený silnicemi přažskou . plzeňskou a spojkou Bochov-Toužim?
**20**21

Odpověď - Fíša (20. 4. 2010 23:36)

Vlastně asi pochopil - já jezdím do Plzně přes Bochov, takže tu Plzeňskou chápu trochu jinak... ale ten 4-úhelník je pak už jasnej. **04
-----------------------------------------
Tojnárek 19. 4. 2010 09:36

Takže Doupov se tedy konat nebude? Pořídil jsem si mapu KČT č. 2 a ta do Doupovských hor nezasahuje. A ten výřez u Andělské Hory taky moc ne. Škoda, těšil jsem se na noční setkání s užovkou stromovou

Odpověď - Fíša (19. 4. 2010 09:42)

Nene, nebude. Taky jsem o tom uvažoval, ale Ilegálně jsem si netroufnul a když jsem si začal představovat oficiální jednání se zelenými gumami, začaly mi naskakovat pupínky, tak jsem tu myšlenku rychle zavrhnul. **14
-----------------------------------------
Olda Janeček 18. 4. 2010 23:26
Ahoj Noční můro,
prosím, mám dva blbé dotazy stran akce, na něž bych rád znal odpověď dřív než v pátek v 8 večer:
- kdy počítáš, že se budou převážet auta z Andělky do Toužimi? Počítám, že se "na západě" zdržím do neděle, ale rád bych v sobotu vyrazil na nějaký výlet po okolí, tak bych rád plus mínus věděl, jak moc to bude komplikovaný s autem. Jinak předpokládám, že se to provede prostě tak, že buďto až zavelíš nebo až se dohodnem tak dojede z Toužimi do Andělky 5 lidí 1 autem, a odtamtud 5 lidí 5 auty... kam kdo bude potřebovat ;-)
- jak je to s jídlem (a pitím ;-))? v pátek večer na vlastní účet ve startovní hospodě, v sobotu večer na vlastní účet v cílové hospodě, v pondělí ráno v cílové hospodě - je v ceně noclehu?? v kolik bude možné ji dostat? je možné, že budu potřebovat v neděli odjet cca. v 8 ráno - což ale koneckonců není žádné extrémní brzo... jaké jsou možnosti a doporučení ohledně sobotní snídaně + oběda?
Těším se na viděnou, v Andělce, a zejména v Toužimi

Odpověď - Fíša (18. 4. 2010 23:48)

- Auta se budou převážet podle aktuální potřeby - asi tak na 80% bude na startu i má drahá žena, takže kdo jí první svěří klíčky od svého vozu, tomu ho převeze už v pátek večer v rámci našeho přesunu do cíle.
- Ve startovní hospodě bude jedna polévka a zvěřinový guláš (jestli s knedlíkem nebo chlebem teď nevím); kromě startovního piva si každý objednává a platí útratu sám.
V cílové hospodě bude v sobotu cca od 8mi ráno celý den k dispozici vývar s chlebem a pití. Bohužel tam mají zrovna v sobotu nějakou revoluci v kuchyni - nějaký školení kuchařů, takže s obědem to bude slabší, možná to ještě ukecáme na nějakou jednu hotovku, ale spíš si kompletní oběd budete muset zajistit buď někde úplně jinde třeba v rámci výletu po vyspání nebo u nějaké Toužimské konkurence, zkusím ještě sehnat nějaké doporučení. Od cca 17 hod.by měla kuchyň už normálně fungovat a být nám k dispozici. Nedělní snídaně: standardní penzionová pro ubytované hosty za 60 Kč (není v ceně ubytování). Od kolika jí dělají nevím, ale předpokládám, že před 8mou se dá domluvit, poptám..
Útrata v cílové hospodě je v režii každého účastníka..
Fíša.
-----------------------------------------
Tojnárek 6. 4. 2010 10:06

Sakra, Toužim. To je uplne na opacnou stranu nez mame chatu . No nic, jsem moc zvedav, kam se podivame. Ikdyz rozhledy nejspis budou jen do vzdalenosti dostvitu baterky.

Odpověď - Fíša (6. 4. 2010 10:17)

Musím se přiznat, že jsem zvažoval dát jeden kontrolní bod i tam, ale pak jsem si řekl, že bude hezčí vám ten rozhled ponechat až na nedělní dopoledne, až bude něco vidět **04.
-----------------------------------------
Bludná balvanka 2. 4. 2010 20:43
Nemůžu hlasovat v anketě, protože máme doma na počítačích jednu IP adresu a Balvan už hlasoval, ale přijedu taky bez doprovodu

Odpověď - Fíša (6. 4. 2010 09:14)

OK. Dík moc za upřesnění.
-----------------------------------------
Bludná balvanka 26. 3. 2010 20:50
No asi jsem se překlepla, ale není to zas o tolik, né - jenom v jedné číslici?

Odpověď - Tojnárek (29. 3. 2010 08:36)

To naprosto chápu. Je to již víc jak dvacet let, co jsi se narodila. A tak je stále těžší vzpomenout si, zda to bylo v roce 1984 nebo 1981 .
-----------------------------------------
zemekoulan 26. 3. 2010 08:15
Zdarec Fíšo.
Tak už víš, jaký že to budem potřebovat mapy? Si teda myslím, že by se ňáký šikly, a dyštak mám autoatlas... **02

Odpověď - Fíša (26. 3. 2010 09:01)

Jasně že vím **04. Ale zatím nic nekupujte, dám včas vědět... Jak vidno vlevo, čas se sice krátí, ale zatím je ho dost **10. Zatím můžeš studovat ten autoatlas...
-----------------------------------------
Fíša 25. 3. 2010 23:43
No to jsou věci, jestli mě nešálí mé znavené oko, zavítají k nám i Bludné balvany, nebo minimálně jejich půlka, jestli je dobře ten ročník narození běžkyně (?)... To bude nebe plné hvězd - jak říkám: samá celebrita! **01
-----------------------------------------
Jouda 25. 3. 2010 12:41
Zdar můří kluci a holky !
1. výtečné (myšlena myšlenka i prozatímní ztvárnění)
2. na Doupovsko bych se rád juknul **08 !
3. přemýšlým, přemýšlým... koukám, jak se vlevo ztenčuje čas do startu a nevím...
Zdá se, že má termínová kolize nebude tak dramatická, jak jsem avizoval. Takže asi přehodnotím procentní poměr své účasti z 20:80 na 40:60 !!
(ještě musím přemluvit vlastní lenost, kterou schovávám za rodinné závazky a povinnosti **01 **01 **01).
Ladění formy všem můrákům a muřicím přeje jinak rozhodný a sebejistý (jako každý správný chlap **13)- Jouda

Odpověď - Jouda (20. 4. 2010 13:14)

Ahoj,
tak nakonec mezi můřáky opravdu nedorazím.**06
Všem zúčastněným přeji silné prožitky spojené s tímto kláním !**02
-----------------------------------------
Honza Tojnar 24. 3. 2010 09:17

To Luděk: na Doupově je poměrně bezpečno, ale nesmí tam být střelby (nevím jak často či zda vůbec ještě se tam cvičí). Před lety dělostřelectvo údajně "odrazem" trefilo granátem barák v Korunní (na silnici Stráž - Okounov). Jen šťastnou náhodou se nikomu nic nestalo. Aspoň můžem machrovat, že se nebojíme .

Odpověď - Jirka Hůrka (24. 3. 2010 17:46)

Přesně. V roce 1993. V té době jsem byl na vojně u dělostřelců a povedlo se to klukům z vedlejší baterky. V kasínu jsme je vítali skandováním: "Vrazi! Vrazi!" **01

Btw. nedávno tam cvičili Belgičani.
-----------------------------------------
Honza Tojnar 24. 3. 2010 09:11

Tož jsem se též přihlásil. Dělám reklamu mezi OB běžci, v ČAR (Česká asociace rogainingu) a OBSONKK (orientační běh s občerstvením na každé kontrole = lahváčový, popř. panákový OB). Tak nashle ve startovní hospodě.

Odpověď - Fíša (25. 3. 2010 12:18)

Skvělá práce, díky moc, marketing musi byť **04
-----------------------------------------
Luděk Filistein 22. 3. 2010 20:49
Fíšo,ta trasa závodu vede vojenským prostorem Doupov(Hradiště)?Pokud ano,je to ještě pořád vojenskej prostor?Je legální a bezpečné tam chodit?

Odpověď - Fíša (22. 3. 2010 22:09)

I ty filuto, ty už jsi se koukal do mapy viď? **02
Bezpečné to úplně není, legální už vůbec ne, ale neboj, vstříc tankům a raketám vás nepoženu. Tím máš upřesněn druhý paragraf pravidel **04
-----------------------------------------
Franta 21. 3. 2010 22:14
Chci se přihlásit, ale mám jeden problém. Pivo nesnáším a nepiju - nešlo by to vyměnit za panáka?

Odpověď - Fíša (22. 3. 2010 22:22)

Hlavním cílem startovního piva je aspoň trochu roztrhat startovní pole, aby z toho hromadného startu nevybíhali do tmy k první kontrole všichni společně... a panákem bys byl myslím oproti pivařům rychlostně zvýhodněn. Takže povolená výjimka z pravidla o startovním pivu zní: alternativou ke startovnímu pivu může být panák, ovšem doprovázen pullitrem jakéhokoliv nealka!
-----------------------------------------
zemekoulan 21. 3. 2010 10:15

Nabízím 3 volná místa ve vozidle a to přinejmenším na cestu zpět. Cestu tam uskutečním pravděpodobně už ve čtvrtek, protože mám v Plzni nějkaou firemní celodenní akci.
Tímto bych tedy zároveň poptal možnost noclehu ze čtvrtka na pátek a to v Plzni, Varech, nebo kdekoli mezi (okolo).

Odpověď - zemekoulan (22. 3. 2010 06:27)

Fíšo, tos mi udělal radost! **01 Tak já s tím počítám! **03
-----------------------------------------
Dáša H. 18. 3. 2010 23:33

Tak jsem se taky přihlásila. **19 Rozhodlo až schválení žádosti Evy. I tak jako skoroabstinent a člověk, který snad v životě pivo nevypil **14, odstartuju minimálně o čtvrt hodiny později a ještě budu ráda, když to nebude ba druhou stranu. **01

Odpověď - jonas (19. 3. 2010 19:12)

ježišmarjá, to bude ostuda nechat se předběhnout holkou! ale ještě že je v jinej kategorii. ba ne, bude mi ctí, sklonit se před dámou!**01
-----------------------------------------
Fíša 18. 3. 2010 08:56
Musím se podělit o jednu radu, na kterou jsem narazil na behej.com: "Proto přece máme startovní čísla připevněná zavíracími špendlíky, abychom si měli čím propíchnout puchýře."
A protože my čísla mít nebudeme, přidejte si špendlík mezi doporučenou výbavu **01

Odpověď - Olda (21. 4. 2010 16:53)

Správný drsňák puchýře v terénu NEŘEŠÍ **18 Není na to čas **11
Buďto se rozedřou samy, nebo na opíchání počkaj do cíle **21
-----------------------------------------
eva leva 17. 3. 2010 11:39
zvazuju start, ovsem pouze v pripade, ze damy budou mit povolene startovni pivo male**14

Odpověď - Fíša (18. 3. 2010 08:51)

Tak jo, schválena výjimka pro dámy: mohou (ale nemusí) mít startovní pivo malé. Tak se ženy hlašte, startovka čeká **03
-----------------------------------------
zemekoulan 16. 3. 2010 21:58
A jéje! Další běžec... **02
No, když nás bude víc, nebudeme se rusky mluvícího vlka bát nic **18
-----------------------------------------
Karlos Juráňos 14. 3. 2010 19:35
Zdar Fíšo**04aj všechny noční bludičky, které nechtějí jen čekat na podzimní termín našeho rejdění terénem**18. jak tu tak zkoumám volné dny, tak bych se mohl nejspíš zúčastnit a podpořit tak Fíšovo více než dobré úmysly, tím spíš, že mě nebudeš moci nutit po ránu...asi kolem šesté!!!**10 běžet pětku co to dá!**14Napadá mě jak uspějí ostřílení jihočeši v novém Kraji? Ale ono je to asi klukum s azimuty jedno, kde se zrovna brouzdaj?!Karlovarsko znám jen velmi okrajově, ale když se mi naposledy na cestě k cíli postavily krávy, tak snad nepotkám tady třeba tanky ve vojenském prostoru?!**11 I mě začíná v té době biková sezona, tak snad mě neohrozí ňáký povinný termín závodu!Jinak...*Proč by chom se netěšili***03Páček zbloudiláček!

Odpověď - Fíša (14. 3. 2010 19:55)

No výtečně, to se nám to tu zkvalitňuje, začíná se to tu blýskat celebritami **02. Děláte mi veeelkou radost **05.
Jinak přespolním můžu slíbit, že mám v plánu vás protáhnout maximem míst, kde běžný Varský smrtelník v životě nebyl!
-----------------------------------------
Fíša 12. 3. 2010 22:22
No výborně, výborně, teď už o osudu akce nemám pochyb, když nás svou účastí poctí i sám Svahylský prezident **21
-----------------------------------------
Kepič 10. 3. 2010 14:20
Dík za pozvánku

formuji závodní team, tedy ukecávám někoho dalšího z Plzně kdo se mnou do toho půjde

1) Mám několik dotazů - předpokládáš že v reálu běžci půjdou každý za sebe a nebo i po 2-3 člených skupinkách.
2) Bude nějaké občerstvení cestou? - třeba jen voda na některých kontrolních bodech, nebo si všechno poneseme na zádech ?

zní to zajímavě - doufám že někoho ukecám

Kepič

Odpověď - Fíša (10. 3. 2010 15:02)

Hoj, jsem rád, že zaujaly aspoň Můry, když jsi minul 10hod

Ad 1) Jedná se o individuální akci, preferováni a více ceněni jsou borci, kteří jí absolvují samostatně. Grupování se nedá zakázat a hlavně fyzicky zkontrolovat (vzhledem k počtu lidí se Ti běžně stane, že na kontrole doženeš hledajícího nešťastníka a dál pak vyrážíte společně). Záměrné skupinky se tolerují s ženskou účastí, přeci jen to není typ běžné rutinní zábavy **04. Takže tak. Z vlastní svahylské zkušenosti však můžu tvrdit, že zážitek osamoceného dobrodruha má mnohem větší grády!

Ad2) Určitě ne. Jednak jsem rád, že zvládnu rozmístit kontrolní žetony (kontroly rozhodně nebudou na zpevněných cestách), druhak by to stejně nebylo ono, spoléhat se na nějakou podporu, ne?
-----------------------------------------
svopex 10. 3. 2010 12:54

Peknej web, ale asi se nezucastnim, uz jsem starej...

Odpověď - Olda (21. 4. 2010 16:49)

protože tě ruší ta spousta věcí, kterou za světla vidíš kolem **04
keše ve dne se mnohem líp hledaj podle orienťácký mapy než s GPSkou (jak myslíš že jsem našel "See Pila" kolem které určitě poběžíme **02 ) takže v noci podle mapy 1:50k to musí být naprosto "na první sáhnutí" **03**11
-----------------------------------------
Fíša 10. 3. 2010 09:33

Zdarec všem,
jsem moc potěšen vaším zájmem, zejména mě těší pozitivní ohlas v řadách Svahylců
Ještě kdyby se odhodlal sám Svahylský prezident, to by bylo něco!
Tak neváhejte a přihlašujte se, laťka v podobě prvních kvalitních soupeřů v hlavních kategoriích je nasazena...
A já taky potřebuju nabít trochu nadšením do stavby trati
Vaše noční můra **11
-----------------------------------------
jonas 10. 3. 2010 08:35

vymykajici! dekuju za posunuti terminu, doufam, ze kvuli tomu pulka lidi neprijede. rek bych ale, ze stran mych kamaradu a tak, bude ucast mocna!
-----------------------------------------
zemekoulan 10. 3. 2010 07:52

Zdarec Fíšo a další šílenci.
Jsem rád, že se ses nakonec hecnul a tenhle závod uspořádal! Už se těším!! Pokud mě nesežere něco větší, než jsem já (což by se mohlo snadno stát), tak se uvidíme na startu a snad i v cíli! Tímto má tedy kategorie "chodci" prvního člena

Na západ zdraví zeměkoulan.
-----------------------------------------
Lazi 10. 3. 2010 06:57
Stránky skvělý, aktivita se též moc cení, no prostě šupec, už jsem se začínal móc těšit, ale termín o týden později pravděpodobně nedam. Zkusim nahecovat kamarády, se kterýma mám právě tento termín bikovačku na Šumavě. Jupí jé, nevěsim hlavu. Auč

Odpověď - Fíša (10. 3. 2010 13:33)

No to se určitě zasnaž - kamarády přesměrovat na Můry, ty jsou jenom jednou (za rok, bikovat se dá pořád!
-----------------------------------------
Peky 9. 3. 2010 23:45
Fíšo díky za novou noční můru, ty moje už mně tak nelekaly. Už se těšim **11
-----------------------------------------
Fíša 9. 3. 2010 11:16

Tak tady se můžete navzájem hecovat, podporovat, nadávat, posílat mi dotazy, kritiku i chválu **04