Výsledková listina 10.ročníku (2019)

běžci
jméno přezdívka oddíl/město ročník žetonů příchod čas
Baciák PavelČápMohelnice197799:1412:09
Urban HynekJasoň DrsoňSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech196899:1612:11
Mišurec DavidNosmoPraha198199:1712:12
Plašil Ondřej1982910:3613:31
Fišer JiříOOB Slavia Praha1985910:4413:39
Bělohlávek TomášČernohlavRSS1977910:5513:50
Angletta DanielÚherce1974910:5613:51
Kučera PetrMFP1976910:5713:52
Šebánek MartinLiberec1964910:5813:53
10 Beneš MichalBéňaPraha 101978912:0715:02
11 Hájek JirkaKarlovy Vary1964912:3915:34
12 Bílek Karel Karel24Stínadla Písek1979913:5616:51
13 Lusk LuděkPlzeňský řezníkPlzeň1978917:3320:28
14 Valeš MilanPlzeň1960917:3420:29
15 Soukup TomášAšští bajkeři1989812:5215:47
16 Svoboda Jiří1994812:5215:47
17 Plíva PetrPraha1979814:2417:19
18 Horský MartinPlzeň1978418:3021:25
19 Dvořák JakubWienerschnitzelTJ Sokol Louny2019315:1518:10
20 Horský JaromírSergejPlzeň1984214:0116:56
 
běžkyně
jméno přezdívka oddíl/město ročník žetonů příchod čas
Horová Magda195499:2812:23
Monro Jana1981914:5317:48
Lindová Miroslava1977917:3420:29
 
běžecké páry
team členové oddíl/město ročník žetonů příchod čas
V sobotu je neděleKožinová Jana
Ryšavá Magdalena
PGP1966
1976
910:4513:40
Nacht und NebelKrálová Vanda
Střelba Ondřej
BZP/PGP1987
1975
912:2115:16
Cookies & PancakesPavlína Pecoldová
Dan Dvořáček
Praha1984
1979
912:5215:47
Dring team Václava Molcarová
Tomáš Kučera
1969
1979
915:5218:47
VěciKlára Vaňková
Luděk Trojan
1998
1990
313:3516:30
 
chodci
jméno přezdívka oddíl/město ročník žetonů příchod čas
Červák JanWormKlub přátel Davida Hansliana198098:1410:50
Flaška Honza České Budějovice1975910:4213:18
Vydra Petr1963911:0513:41
Bartoš FrantišekFrantaA.M.bike1962911:0513:41
Žižka JiříŽižkinI.PKO1980912:5815:34
Vágner ZdeněkČeské Budějovice1978913:1515:51
Chotěborský JanPraha 61981913:3616:12
Krejčík Zbyněk1957913:4816:24
Filištejn LuděkKamenný Újezd1962917:3520:11
10 Hos MichalKameňáciKamenny Ujezd1985919:3022:06
11 Červenka Tomáš JohnStínadla Písek1978815:5218:28
12 Zágner JaroslavŽebrák1972818:1320:49
13 Štěrba JaroslavJardaKarlovy Vary1976818:1720:53
14 Šarman JanGrizzlyApačové Ostrava1966818:1720:53
15 Bechný Daniel1976616:3519:11
16 Šumbera OndřejOpava1992616:3519:11
17 Kysela StanislavStanda1973417:1419:50
 
chodkyně
jméno přezdívka oddíl/město ročník žetonů příchod čas
Peterková TerezaLouny1990912:4515:21
Vocetková Klára VocetkováČeské Budějovice1974914:0516:41
Krejčíková Monika1962915:3018:06
 
chodecké páry
team členové oddíl/město ročník žetonů příchod čas
Veverka na komíněDoležalová Anežka
Slavotínek Petr
Jablonec nad Nisou1991
1998
910:4313:19
Budem dvaZuzana Tomšová
Jan Svoboda
Jablonec nad Nisou1989
1988
912:5915:35
HistoriciKlapková Milada
Klapka Michal
Vrchlabí1956
1962
913:5016:26
KřížáciVeronika Bohuňková
Jiří Petřivalský
Praha1984
1982
913:5016:26
Ztracená existenceŠebánková Radka
Bohoňková Vendulka
Liberec1970
1992
914:2617:02
Ztracené letkyBubeníková Tereza
Pilař Jan
Semily, Košťálov1985
1984
914:4017:16
ColoradoHrdličková Lenka
Hrdlička Jan
Roztoky1980
1980
812:4715:23
PazemKuželová Michaela
Černý Jaroslav
České Budějovice1982
1971
815:1917:55
GerontclubVančáková Magdalena
Fait František
Černošice1962
1966
816:2519:01
10 ChachumbábůTomáš Komárek
Jan Urban
Praha1985
1980
717:5120:27
11 Není kam spěchatLenka Stolinová
Kamila Trojtlová
Naáchod1981
1979
719:0021:36
12 Na kopciBielinova Petra
Eliáš Marek
Praha 111977
1973
516:1918:55
13 Řeporyjští sršániSilvie Slavíková
Jiří Kubeš
Praha1997
1996
410:5713:33
14 Duté vrbyPříhodová Iva
Vebr Jaroslav
Pardubice1968
1967
413:2916:05
15 Káťa a ŠkubánekKateřina Urbánková
Marek Uhlík
Nejdek1992
1992
37:3010:06
16 BubuMatuchová jana
Matucha jiří
Kamenný újezd1977
1976
320:0022:36
17 V+JVeronika Řídelová
Jakub Řídel
Praha 81987
1975
220:0022:36
 

Výsledky tipovací soutěže: dokument Acrobat reader MuryTip2019.pdf