Startovní listina 12.ročníku závodu Noční můry

Zatím jsou na souboj s Vámi připraveni následující soupeři:
běžci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
AnglettaDaniel1974Úherce
BaciákPavel BaciákČáp1977Praha 8
BalcarAleš1986Hradec Králové
Bělohlávek TomášCernohlav1977Praha 7
BenešMichalBéňa1978Dynamo Rabyně
BrožJan1989Sokol Doubravka
ČechuraTomáš ČechuraAxon1989LPM
Černý JaroslavZeměkoulan1971České Budějovice
DvořáčekDan1979MFP
HadáčekMichael1992Horní Slavkov
HájekJiříJirka1964Karlovy Vary
HorskýJaromírSergej1984Plzeň 3
HorskýMartin1978Plzeň
KordaDavid1978
KratochvílDaniel1973Praha
KučeraPetr1976MFP
LazarMartinGizo1977Plzeň
MišurecDavid1981Praha
NajmanJaroslavCayman1979Catraid
PekárekMartin Peky1972Karlovy Vary 1
PlašilOndřej1982
PlívaPetrGizi1979Praha
ŠebánekMartin1964Liberec
Celkem: 23
běžkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
BalcarováJana1987Hradec Králové
HorováMagda1954
LindovaMirka1977
MolcarováMVDr.Václava1969Kaceřov
PecoldováPavlínaSirinx1984MFP
TYPLTOVÁHana1987
Celkem: 6
běžecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
Kde mám žuby?Božena Kožená
Víťa Krichl
1990
1981
D1
V sobotu je neděleKožinová Jana
Ryšavá Magdalena
1966
1976
Pgp
Nacht und NebelKrálová Vanda
Střelba Ondra
1987
1975
PGP
Sůvy z NudlíPavla Přívozníková
Jan Červák
1986
1980
Klub přátel Davida Hansliana
Rychle a zběsileVaňková Klára
Svoboda Jiři
1998
1994
Celkem: 10
chodci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
AlčerAntonín1984
BartošFrantišekFranta1962AMbike
BurešMichalBurák1977Karlovy Vary
Chotěborský JanJcht1981Praha
DomácíPetr1985Ostrov
FaitFrantišekMedvěd1966Černošice
FilištejnLuděk1962Kamenný Újezd
FišerJiříFišerák1985VSK MFF UK
FlaškaJan1975
HoraVladimír1951
HosMichal1974Kamenny Ujezd
HrdličkaJanColorado1980Roztoky
KomárekTomášChachumbábů1985Praha 10
KrejčíkZbyněk1957Zlín
KuzmaLadislav1972Břeclav
MíčekMartinMax1975Karlovy Vary
NovákMichalMajkl1976Hostouň
ŠtěrbaJaroslavJarda1976Karlovy Vary
UrbanJan1979
VačkářRostislav1974Katastrofa Břeclav
VágnerZdeněk1978ČB
VebrJarda1967Pardubice
VicekPavel1981
ZágnerJaroslav1972Žebrák
ŽižkaJiříŽižkin1980Praha
Celkem: 25
chodkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
CupalováLenka 1965Katastrofa Břeclav
KrejčíkováMonika1962
VančákováMagdalena1962Praha 5
VocetkováKlára1974České Budějovice
Celkem: 4
chodecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
Helďa a JirďaBednářová Helena
Dvořák Jiří
1979
1979
ČB
KrizáciBohuňková Veronika
 Katka Hanušová
1984
1989
Praha
Sněženka&JohnČervenková Jana
Červenka Tomáš
1980
1978
Písek,Holešovice
Ostrovské veverkyKateřina Urbánková
Monika Lisá
1992
1967
Ostrov
HistoriciKlapková Milada
Klapka Michal
1956
1962
Padlí anděléKukaňová Markéta
Oreški Kateřina
1983
1990
Dobřany
LYPOLichtenbergová Lýdie
Kocábek Pavel
1993
1987
Jáchymov, Rotava
ŠkubánciMichaela Dyková
Petr Hynek
1997
1993
Karlovy Vary
HomolkoviMilan Valeš
Irena Valešová
1970
1960
Plzeň
Pozdě, ale přecePeterková Lucie
Vydra Petr
1982
1963
Alpin 32
MílařiPetra Eliášová
Vojta Eliáš
1977
2015
Praha 11
Ztracená existenceRadka Šebánková
Hana Mattthissen
1970
1978
Liberec
Řeporyjští sršániSlavíková Silvie
Kubeš Jiří
1997
1996
Praha
Není kam spěchatStolinová Lenka
Trojltová Kamila
1981
1979
Náchod
PipiVítková Mirka
Sýkorová Blanka
1976
1981
Torpédo RadčiceŽanda Kepková
Pavel |Kepka
2005
1972
Plzeň
Celkem: 32
Celkem se zatím přihlásilo 100 závodníků. Stav plateb aktualizován 5.4.2022 21:16.