Startovní listina 8.ročníku závodu Noční můry

Zatím jsou na souboj s Vámi připraveni následující soupeři:
běžci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
BaciákPavelČáp1977Nechutná společnost
BelohlavekTomasCernohlav1977RSS
BenešMichalBéňa1978TJ Dynamo Rabyně
BílekKarel241979Žďár
BrožJanFík1989Plzeň
ŘídelJakub1975
DvořáčekDanCpt_pickard1979Cookies & Pancakes
DvořákJakubWienerschnitzel1981TJ Sokol Louny
ŠebánekMartin1964Kompar Xstream
ČechuraTomášAxon1989Plzeň
ČernýJardaZemekoulan1971Ceske Budejovice
ČervenýHonza1973
FišerJiří1985VŠSK MFF UK
FišerPavelFíša1972Karlovy Vary
HegnerLukášJamajka1981Plzeň
HájekJirkaOstrováci1964Ostrov
HoraVladinír1951
HorskýJaromír1984
HorskýMartin1978
KapsaJanŽíla1973ČB
KepkaPavelKepič1972Torpédo Radčice
KordaDavid1978Praha
KratochvílDaniel1973Praha
KurfürstPavelPakuo1974Krušnohorský rogainingový klub
LazurLuděkLazi1979Drmoul
LuskLuděkPlzeňský řezník1978
MišurecDavid1981
OndraPlašil1982Praha
PetrKučera1976MFP
PlívaPetrGizi1979Praha
SlavíkJakub1985Řeporyje
SlavíkViktor1963Řeporyje
TojnarJanTojnárek1967KRK Litvínov
ŠtěpánČernušák1985Praha
UrbanHynekSeskočil z rudé skály a..1968Jasoň Drsoň
ValešMilanTým Homolkovi1960Plzeň
Celkem: 36
běžkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
FátorováBarbora1978
HorováMagdalena1954
LaifertováMichalaMyšice1981Štěpánov
PecoldováPavlínaSirinx1984Cookies & Pancakes
ProcházkováLenka1988Zbiroh
Celkem: 5
běžecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
:-) Fialová Barbora
Škorpil Jaromír
1982
1982
HistoriciKlapková Milada
Klapka Michal
1956
1962
Vrchlabí
VIPelichané KožešinyKožinová Jana
Kožina Petr
1966
1960
PGP
Nacht und NebelKrálová Vanda
Střelba Ondřej
1987
1975
Praha
Celkem: 8
chodci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
AlcerAntonin1984
ChotěborskýJanJcht1981Praha
FilisteinLuděk1962Kameňák
FlaškaJan1975České Budějovice
KrejčíkZbyněk1957Zlín
KyselaStanislavStanda1973Lhenice
ŠmejkalLiborBořík1973Kamenný Újezd
MiroslavŠvestkaPecka1988Louny
UmlaufLukášUfoun1981Malé Svatoňovice
UrbanJan1980Praha
VydraPetr1963Praha
ZdeněkVágner1978České Budějovice
ZágnerJaroslav1972
ZizkaJiriZizkin1980ISC Alumni
Celkem: 14
chodkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
JiráskováPavla1979KRK
Landova Katerina1985Praha
VocetkováKláraŽelva1974České Budějovice
Celkem: 3
chodecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
Bulbklup Český KrumlovAnna Tesařová
Petr Dočkal
1994
1988
Český Krumlov
Kačka s tátouBartošová Kateřina
Bartoš František
1999
1962
A.M. bike
MamrdiBednářová Helena
Šamata Miroslav
1979
1980
České Budějovice
KrizáciBohuňková Veronika
Petřivalský Jiří
1984
1982
Vlhké čumákyBubeníková Tereza
Prášil Honza
1986
1956
Semily/Jičín
KameňáciJitka Matějková
Michal Hos
1985
1974
Kamenný Újezd
Na Kopci IKateřina Eliášová
Marek Eliáš
2001
1973
Praha 4
Káťa a ŠkubánekKateřina Urbánková
Marek Uhlík
1992
1992
Ostrov
BubuMatuchová Jana
Matucha Jiří
1977
1976
Kamenný Újezd
Drsný VršekNěmečková Lenka
Hrdlička Jan
1980
1980
Na kopci 2Petra Bielinova
Jachym Elias
1977
2004
Praha 11
Sůvy z nudlíPřívozníková Pavla
Červák Jan
1986
1980
Klub přátel Davida Hansliana
Ztracená existenceSebankova Radka
Bohonkova Vendulka
1970
1992
ChachumbabuTomáš Komárek
Jakub Dočekal
1985
1991
Praha
Duté vrbyVebrová Hana
Vebr Jaroslav
2000
1967
Pardubice
Dyť joVotíková Monika
Vačlena Petr
1972
1971
Celkem: 32
Celkem se zatím přihlásilo 98 závodníků. Stav plateb aktualizován 5.4.2017 17:28.
Novinky jsou odesílány celkem na 488 e-mailových adres.