Startovní listina 10.ročníku závodu Noční můry

Zatím jsou na souboj s Vámi připraveni následující soupeři:
běžci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
AnglettaDaniel1974Úherce
BaciákPavel Čáp1977Mohelnice
BenešMichalBéňa1978Praha 10
BílekKarel Karel241979Stínadla Písek
BělohlávekTomášCernohlav1977RSS
DvořákJakubWienerschnitzel2019TJ Sokol Louny
ŠebánekMartin Šebánek1964Liberec
FišerJiří1985OOB Slavia Praha
Hájek Jirka1964Karlovy Vary
HorskýJaromírSergej1984Plzeň
HorskýMartin1978Plzeň
KučeraPetr1976MFP
LuskLuděkPlzeňský řezník1978Plzeň
MišurecDavidNosmo1981Praha
PekárekMartin1972Karlovy Vary 1
Petružálek Antonín 1981
PlašilOndřej1982
PlívaPetr1979Praha
SoukupTomáš1989Ašští bajkeři
SvobodaJiří1994
ŠtěpánČernušák1985Kladiváři/Praha
UrbanHynekJasoň Drsoň1968Seskočil z rudé skály a vyrazil si
ValešMilan1960Plzeň
Celkem: 23
běžkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
HorováMagda1954
LindovaMiroslava1977
MonroJana1981
Celkem: 3
běžecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
VěciKlára Vaňková
Luděk Trojan
1998
1990
V sobotu je neděleKožinová Jana
Ryšavá Magdalena
1966
1976
PGP
Nacht und NebelKrálová Vanda
Střelba Ondřej
1987
1975
BZP/PGP
Katastrofa BřeclavLenka Cupalová
Rostislav Vačkář
1965
1974
Katastrofa Břeclav
Cookies & PancakesPavlína Pecoldová
Dan Dvořáček
1984
1979
Praha
DRING teamVáclava Molcarová
Tomáš Kučera
1969
1979
V+JVeronika Řídelová
Jakub Řídel
1987
1975
Praha 8
Celkem: 14
chodci
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
ŠarmanJanGrizzly1966Apačové Ostrava
BartošFrantišekFranta1962A.M.bike
BechnýDaniel1976
BohuslavPauleSlávek1976Kolová
ChotěborskýJan19811981Praha 6
ČervenkaTomáš John1978Stínadla Písek
ČervákJanWorm1980Klub přátel Davida Hansliana
FilisteinLuděk1962Kamenný Újezd
FlaškaHonza 1975České Budějovice
HoraVláďa1951
ŽižkaJiříŽižkin1980I.PKO
KrejčíkZbyněk1957
KyselaStanislavStanda1973
MiroslavŠvestkaSrnec1988Praha
ŠtěrbaJaroslavJarda1976Karlovy Vary
ŠumberaOndřej1992Opava
VágnerZdeněk Vágner1978České Budějovice
VydraPetr1963
ZágnerJaroslav1972Žebrák
Celkem: 19
chodkyně
příjmení jméno přezdívka ročník oddíl/město pl.
KrejčíkováMonika1962
PeterkováTereza1990Louny
VocetkováKlára Vocetková1974České Budějovice
Celkem: 3
chodecké páry
název teamu příjmení jméno ročník oddíl/město pl.
Na kopciBielinova Petra
Eliáš Marek
1977
1973
Praha 11
Ztracené letkyBubeníková Tereza
Pilař Jan
1985
1984
Semily, Košťálov
Veverka na komíněDoležalová Anežka
Slavotínek Petr
1991
1998
Jablonec nad Nisou
Ztracená existenceŠebánková Radka
Bohoňková Vendulka
1970
1992
Liberec
ColoradoHrdličková Lenka
Hrdlička Jan
1980
1980
Roztoky
Káťa a ŠkubánekKateřina Urbánková
Marek Uhlík
1992
1992
Nejdek
HistoriciKlapková Milada
Klapka Michal
1956
1962
Vrchlabí
PazemKuželová Michaela
Černý Jaroslav
1982
1971
České Budějovice
LuPaLazurová Pavla
Lazur Luděk
1977
1979
Drmoul
Není kam spěchatLenka Stolinová
Kamila Trojtlová
1981
1979
Naáchod
KamenaciMatejkova Jitka
Hos Michal
1985
1974
Kamenny Ujezd
BubuMatuchová jana
Matucha jiří
1977
1976
Kamenný újezd
Duté vrbyPříhodová Iva
Vebr Jaroslav
1968
1967
Pardubice
Řeporyjští sršániSilvie Slavíková
Jiří Kubeš
1997
1996
Praha
ChachumbábůTomáš Komárek
Jan Urban
1985
1980
Praha
GerontclubVančáková Magdalena
Fait František
1962
1966
Černošice
KrizáciVeronika Bohuňková
Jiří Petřivalský
1984
1982
Praha
Budem dvaZuzana Tomšová
Jan Svoboda
1989
1988
Jablonec nad Nisou
Celkem: 36
Celkem se zatím přihlásilo 98 závodníků. Stav plateb aktualizován 2.4.2019 7:57.